Який телевізор хочуть українці?

28 октября 2015
2473 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10791.jpg

Середньостатистичний споживач хоче, щоб його телевізор був розумним. Здорово, якщо він також буде виводити зображення в дозволі HD Ультра. Ну і щоб можна було до нього підключити смартфон або планшет. Ціна? Вона відіграє другорядну роль. Такі висновки принаймні ви можете зробити ознайомившись з результатами дослідження, проведеної компанією Samsung.

Samsung опитав 9080 українців про те, на які характеристики вони звертають увагу при купівлі нового телевізора. Кожен третій з них (34 відсотка) відповів, що обов'язково повинен бути Smart TV. В даний час телевізор підключений до Інтернету, це вже фактично стандарт — завдяки цьому користувач має у своєму розпорядженні безліч додаткових додатків, які роблять з пристрою свого роду мультимедійно розважальний домашній центр.

Другою найбільш часто зазначеною рисою (26 відсотків) була можливість виведення зображення з роздільною здатністю HD Ультра (3840 х 2160 пікселів). Кількість матеріалів цього типу постійно зростає, і нічого немає дивного в тому, що користувачі хочуть мати пристрій який з ними впорається. Інша справа, що в багатьох випадках, швидше за все великих переваг не помітити, але кожен шостий респондент хотів би також побачити у своїй вітальні телевізор із зігнутим екраном.

У наступній частині було розглянуто питання про те, які саме параметри є найбільш важливими для них при виборі телевізора. Безумовно, найчастіше надаються відповіддю (більше 44 відсотків) була можливість з'єднання з зовнішніми пристроями, такими як смартфони, планшети або музичний центр.

Діагональ екрану має значення для 42 відсотків опитаних, а третє місце (з результатом 39 відсотків) зайняли яскравість і контрастність зображення. Далі йде зовнішній вигляд самого пристрою. Що цікаво, ціна телевізора виявилася тільки на п'ятому місці серед найбільш поширених питань.

Останнє питання в дослідженні звучало: де ви шукаєте відгуки та пропозиції про обладнанні, яке ви збираєтеся купити? Виявилося що 3 з 4 Українців зізнаються, що в першу чергу заглядають в інтернет-магазини і на сайти присвячені даній тематиці. На другому місці з тих хто шукає інформацію в інтернеті виявилися ті, хто є прихильником форумів.

Компанії не дарма періодично проводять опитування серед покупців, і зокрема Samsung. Це дає їм можливість переосмислити попит на який потрібно орієнтувати пропозиція, як елітних так і бюджетних товарів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

IT-ТехнологииВ продаж вийде телевізор за 133 тисячі доларів

Образование и наукаЧому дітей б'ють у школі?

IT-ТехнологииПлазмові телевізори небезпечні для дітей

Здоровье и медицинаДітям не можна дивитись телевізор

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети