Кабельне ТВ йде на спад

9 сентября 2015
1604 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10272.jpg

Нове дослідження, що охопило 20 000 чоловік, що проживають по всьому світу, показало, що глядача все більше приваблює можливість отримання контенту за запитом, мобільне відео і низькі ціни, в той час як обсяги перегляду програм традиційного телебачення продовжують падати.

Сьогодні кожна третя година відео-переглядів припадає на перегляд відео або телепрограм за запитом. Експерти з Ericsson ConsumerLab ТБ стверджують, що 35% від усього теле- і відеоконтенту сьогодні проглядається на принципах «відео за запитом», а також відзначають, що молоді люди більше половини всього одержуваного телевізійного контенту споживають через екран портативних пристроїв. Отримані дані повністю відповідають традиційним прогнозами, що стосуються телевізійного перегляду.

Звіт компанії Ericsson заснований на онлайн-опитуванні більш 20000 глядачів, які проживають у 20 країнах світу: у Бразилії, Канаді, Китаї, Колумбії, Франції, Німеччині, Греції, Ірландії, Італії, Мексиці, Португалії, Росії, Іспанії, Південній Кореї, Швеції, Тайвані, Туреччині, Великобританії, Україні і США. У компанії стверджують, що дане опитування відображає погляди і звички споживачів.

При проведенні дослідника респонденти повинні були щодня висилати компанії погодинні звіти активного перегляду відео. На підставі цих звітів був зроблений висновок про те, що глядачі у віці 16-24 років більше половини переглянутого телевізійного контенту отримують за допомогою смартфонів, лептопів або планшетів.

Опитування глядачів віком від 16 до 59 років, які мають підключення до широкосмугового інтернету і дивляться телевізор або відео хоча б раз на тиждень, показало, що представники цієї вікової групи щотижня дивляться по 6 годин потокового контенту (фільми та телепрограми) з платформ, що дозволяють отримувати такий контент за запитом. Для порівняння — у 2011 році Представники даної вікової групи дивилися відео за запитом 2,9 години на тиждень.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети