Комп'ютери за 9$ скоро з'являться у продажі

26 мая 2015
3989 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8823.jpg

Незважаючи на те, що комп'ютер вже давно не вважається предметом розкоші, його вартість, як і раніше змушує людей відкладати гроші на подібну покупку. Проте в осяжному майбутньому ситуація може змінитися: група інженерів із США сконструювала комп'ютер вартістю всього $9, на якому можна працювати, шукати інформацію в інтернеті і навіть запускати ігри.

Вам потрібен новий комп'ютер? Судячи з усього, збирати на нього вам не доведеться. Винахідники представили CHIP — перший в світі комп'ютер за $9. Він зовсім маленький, але виконує всі основні функції. На ньому можна створювати текстові документи, шукати інформацію в інтернеті і навіть запускати ігри. Його вартість вражає уяву, особливо в порівнянні з найдорожчим комп'ютером в світі за мільйон доларів.

За словами Бреда Джонса, оглядача технічних новинок, подібні дешеві пристрої скоро можуть скласти конкуренцію популярним гаджетам.

«У наші дні нескладно придбати потужний комп'ютер найвищої якості збірки з передовим дизайном. Але серед тих, кому потрібна більш бюджетна, але при цьому функціональна і практична модель, будуть користуватися популярністю такі мікроконтролери, як Arduino і Raspberry Pi, а також дев'ятидоларовий комп'ютер CHIP», — заявив оглядач каналу Makeuseof на YouTube Бред Джоунс.

«Зовсім недавно компанія Microsoft випустила попередню версію Windows 10, яку вже можна встановлювати на Raspberry Pi і Arduino, а в майбутньому, можливо, і на дев'ятидоларовий комп'ютер. Крім Microsoft цим пристроєм може зацікавитися і компанія Apple, яка випустить спеціальну версію операційної системи IOS, щоб завоювати ринок бюджетних мікрокомп'ютерів», — зазначив він.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииСкоро випустять Android M

IT-ТехнологииLG створила 8К-телевізор

ОбществоСамые популярные схемы разводов в интернете. Советы как не попасть

IT-ТехнологииПерший український 3D-принтер

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети