Компанія Hetman Software забезпечить легке відновлення даних з Windows 10

25 августа 2015
4398 просмотров Голосов: 0 Автор:b2blogger
article10154.jpg

25 серпня 2015 року компанія Hetman Software випустила нові версії програмного забезпечення, повністю сумісні з Windows 10. Програми компанії відповідають всім критеріям безпеки нової операційної системи, а також підтримують нові стандарти опису логічних розділів (GUID Partition Table).


Це означає, що тепер є можливість успішно повернути дані які втрачено в результаті невдалої конвертації таблиці розділів з MBR в GPT і навпаки, несумісності обладнання або самої операційної системи з новою таблицею розділів.

Докладніше про причини втрати інформації в Windows 10 читайте в блозі компанії — http://hetmanrecovery.com/uk/recovery_news/windows10-mbr-gpt-convert.htm.

Нова операційна система була випущена в липні 2015 року і за досить короткий період її встановили на свої комп'ютери мільйони людей. Однак велика кількість користувачів не поспішають встановлювати на свої комп'ютери Windows 10. Забігаючи на перед скажемо, що це найбільш вимоглива категорія користувачів, які цінують свої дані і приділяють велику увагу питанню їх збереження.

Однією з нових можливостей ОС є підтримка GPT дисків та надання користувачам інструментів для перетворення MBR в GPT. Майстер установки Windows буде використовувати нову систему розділів за замовчуванням, якщо визначить підтримку UEFI комп'ютером. Мільйони нових ноутбуків, планшетів та мобільних телефонів використовують Windows 10 як встановлену за замовчуванням ОС, та будуть використовувати це нововведення.

GPT (таблиця розділів GUID) багатократно перевершує обмеження MBR, але далеко не всі користувачі розуміють, що зворотною стороною прогресу стануть проблеми сумісності, а це:

— Відсутність можливості використовувати 32 бітну Windows з GPT диском (система не зможе працювати з диском);
— Відсутність можливості конвертувати диск з GPT в MBR, якщо на ньому створено більш ніж 4 розділи або розділи перевищують розмір 2 ТБ;
— Комп'ютер не зможе завантажити ОС, якщо він використовує «застаріле залізо» без підтримки UEFI (BIOS системи);
— Неможливість використовувати USB флешку з GPT як завантажувальну, для комп'ютерів з BIOS системою;
— Якщо встановлено декілька ОС на диску, то завантажувач перестане визначати їх після конвертації диска в GPT;
— Неможливість використання USB диска як сховища файлів з роутером, телевізором або автомагнітолою, після конвертації в GPT.

Компанія Hetman Software розпочала свою діяльність в 2008 році і займається розробкою програмного забезпечення для відновлення даних. Hetman Software пропонує широкий асортимент програмного забезпечення, основним напрямком якого є відновлення даних з будь-яких носіїв інформації.

7 років досвіду роботи на ринку відновлення даних роблять Hetman Software одним з лідерів в даній області. Компанія пропонує широкий ряд рішень, незалежно від причини втрати даних і характеру самих даних, файлових і операційних систем.

Зафіксовані в гривнях ціни роблять програми доступними як для великих корпорацій, так і для приватних користувачів, які зіткнулися з проблемою втрати або недоступності даних.

Hetman Software ніколи не стоїть на місці, завжди йде на зустріч клієнтам, і кидає виклик новим труднощам йдучи в ногу з прогресом, який постійно прискорюється.

Email: support_uk@hetmanrecovery.com
Телефон: +38 (099) 600-01-45
Сайт компанії: http://hetmanrecovery.com/uk/
Vkontakte: http://vk.com/hetmansoftware
Facebook: https://www.facebook.com/hetmansoftware.russia
Youtube: https://www.youtube.com/c/hetmansoftware/
Google+: https://plus.google.com/105688584478193065152/posts
Twitter: https://twitter.com/hetmansoftware

Похожие статьи:

Женский разделАНТИЦЕЛЛЮЛИТНАЯ ПРОГРАММА ОТ IRENE BUKUR

Новости ЭкономикиЕС согласовал программу предоставления финпомощи Украине в размере EUR1,6 млрд

IT-ТехнологииПлюсы и минусы программы Skype

СтатьиПромышленная сеть индикации и управления электроприводов

Политические статьиШустер: Власть готова платить, лишь бы я не выходил в эфир

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети