LG створила 8К-телевізор

24 мая 2015
3395 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8800.jpg

У Сеулі компанія LG Display продемонструвала нову розробку — 55-дюймову OLED-панель завдовшки всього 0,97 міліметра. Простіше кажучи, корейські вчені розробили монітор, який за товщиною не перевищує лист картону. За даними зарубіжних ЗМІ, така панель важить 1,9 кілограма і може легко кріпитися до стіни за допомогою спеціальної магнітної підкладки. Більше того, новітній надтонкий телевізор не тільки легко кріпиться, а й гнеться, за що на презентації отримав назву — «шпалери».

Новий продукт корейської компанії помітно тонший попередньої розробки — 55-дюймової панелі товщиною 4,3 мм. OLED-панель складається з світлодіодів і не вимагає підсвічування, на відміну від РК-панелі, тому її товщина і виходить набагато меншою

Передбачалося, що нова технологія прийде на зміну рідких кристалів, однак цього не сталося через те, що виробникам не вдалося освоїти виробництво елементної бази в необхідних обсягах. Тому не повідомляється, скільки OLED-панель буде коштувати на ринку.

У компанії LG не повідомили, коли вони планують приступити до серійного виробництва найтоншої новинки. Передбачається, що перехід на «телешпалери» може відбутися через два роки.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииКомп'ютери за 9$ скоро з'являться у продажі

ОбществоСамые популярные схемы разводов в интернете. Советы как не попасть

IT-ТехнологииСкоро випустять Android M

IT-ТехнологииПерший український 3D-принтер

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети