Мільярд смартфонів висять на гачку

28 июля 2015
1947 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9860.jpg

Компанія Zimperium виявила вразливість у смартфонів, що працюють на основі операційної системи Android, яку називає найнебезпечнішою з усіх раніше відомих.

Стверджується, що новій загрозі можуть бути схильні близько мільярда телефонів у всьому світі. Джошуа Дрейк, який виявив загрозу, вважає її екстремально небезпечною, оскільки для того, щоб зламати телефон, потрібно всього лише відправити MMS -повідомлення на мобільний пристрій.

Пролом був знайдений в програмному коді, призначеному для відтворення мультимедійних файлів частини системи. Ситуація посилюється тим, що, отримавши небезпечне MMS-повідомлення, власник телефону може навіть не зрозуміти того, так як воно може бути видалено відразу ж після інфікування.

Дрейк зазначає, що зараження може відбутися раніше, ніж буде проведений звуковий сигнал про повідомлення. Результатом цього може стати отримання хакерами всіх відомостей про телефон і його господаря, а також отримання ними можливості відправляти платні СМС.

Компанія Google вже кілька місяців тому знала про ці проломи і почала відправляти необхідні для її усунення матеріали своїм партнерам. Враховуючи, що оновлення відбувається досить повільно, компанія Zimperium вважає, що близько мільярда смартфонів досі наражаються на небезпеку.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети