Майбутнє все ближче

27 мая 2015
3004 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8846.jpg

Останні місяці я з величезним інтересом стежу за ринком електромобілів.

В цивілізованому світі вже сотні тисяч людей їздять на електромобілях і сотні тисяч (а може вже і мільйони) поставили на дахи своїх будинків сонячні панелі.

Ілон Маск, генеральний директор «Тесла Моторс», якого іноді називають «новим Джобсом», насправді робить набагато більший внесок у прогрес. Джобс привив нову культуру споживання інформації. А Маск штовхає людство до відмови від невідновлюваних джерел енергії. Тобто, дає щось нове не тільки людству, але й планеті в цілому.

І як айфони і айпади створили моду на смартфони і планшети, штовхнувши ринок в правильному напрямку, так і «Тесла» створює новий напрямок розвитку. Були електромобілі і до «Тесли», будуть і після. Вже є безліч нових моделей з купою цікавих модифікацій. А буде ще більше і ще цікавіше. Тренд задано. І за це спасибі Ілону Маску і іншим мрійникам.

Сьогодні з'явилася статистика з продажу нових електромобілів в Європі:

Загальна кількість продажів за чотири місяці, як ми бачимо, склало 48.8 тисяч авто. Це на 82% більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

І Європа тут не самотня. У Китаї за січень-квітень 2015 року продано 29.7 тисяч електрокарів. Зростання становить 68%, що теж дуже багато. Ростуть США і Канада.

Ми стоїмо на порозі нової ери.

Звичайно, попереду ще роки непростого розвитку, але я не сумніваюся, що через пару десятків років до бензинових авто будуть ставитися приблизно як зараз до паротягів: "І як на цьому їздили??"

Так що звертайте більше уваги на електромобілі, сонячні панелі і інші поки малопопулярні у нашій країні штуки. Це вже не «новини науки». Це тренд.

Похожие статьи:

ОбществоТеракт на ринку, більше 100 загиблих!

ОбществоВ ЄС почали купляти нові автомобілі

IT-ТехнологииGigabyte більше не випускатиме смартфони

Новости ОбществаМер Києва звільнив директора Бесарабського ринку

ЭкономикаУкраїна - третя в світі за експортом зерна

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети