На Фудзіяму провели безкоштовний Wi-Fi

9 июля 2015
2339 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9562.jpg

Починаючи з п'ятниці 10 липня на горі Фудзі буде доступний безкоштовний інтернет.

Префектури Яманасі і Сідзуока залучили для створення восьми зон покриття компанію NTT Docomo Inc, повідомляє японське видання Asahi Shimbun. Інтернет буде доступний в період з 10 липня по 14 вересня, в районі адміністративного центру, а також п'ятдесяти станцій (ямагоя) на різних маршрутах для сходження. У середньому підйом і спуск на Фудзі займає від 5 до 13 годин (не рахуючи відпочинок в ямагої), однак інтернет буде безкоштовно доступний протягом 72 годин з моменту введення логіна, що дозволить навіть дуже літнім туристам залишатися на зв'язку протягом всього часу перебування на горі.

На думку чиновників з префектури, це підвищить інтерес туристів зі всього світу до природної пам'ятки і одним із символів Японії, так як дозволить в реальному часі публікувати фотографії, відео і замітки про сходження в соціальних медіа.

В адміністрації префектур вже замовили 70 000 брошур і карток з паролями доступу до Wi-Fi на японському і провідних світових мовах для розміщення в ямагої. Офіційний сезон для туристичних підйомів на Фудзіяму триває з липня по кінець серпня, в решту часу гора вкрита товстим шаром снігу. До п'ятого рівня (з десяти існуючих) є також автобусна лінія. За рік Фудзі відвідують до 200 000 чоловік, з них від 40 000 до 50 000 тисяч це американські і європейські туристи. Саме вони багаторазово висловлювали побажання про доступ до інтернету під час сходжень, щоб оперативно ділитися своїми враженнями.

У 2008 році ченці на Святій горі Афон також отримали доступ до інтернету через Wi-max. Через відсутнісь комунікацій грецька компанія «ОТЕ» розмістила на Афоні автономні базові станції на сонячній енергії.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВинайшли краватку, яка роздаватиме Wi-Fi

IT-ТехнологииУвеличение сигнала Wi-Fi своими руками

Здоровье и медицинаВагітним не можна користуватись Wi-Fi

IT-ТехнологииПальми в Дубаї будуть роздавати WI-FI

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети