На Марсі хочуть вирощувати картоплю

30 декабря 2015
3124 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11527.jpg

Картопля — це один з найпопулярніших овочів, споживаних на планеті, а в найближчому майбутньому, може бути вирощеною і на чужих планетах.

Вчені NASA спільно з фахівцями з Перу хочуть вивчити можливості вирощування картоплі на Марсі, щоб можна було прожити на ньому астронавтам, які коли-небудь полетять на Червону Планету.

Мет Деймон у фільмі Марсіанин показав, що на Марсі можна дуже непогано жити, навіть якщо у вас обмежені ресурси. У реальному світі це може бути не так просто.

NASA, яка готується до пілотованої експедиції на Марс, хоче дослідити, чи можна в умовах пануючих на цій планеті, вирощувати популярну на наших столах картоплю, так само, як робив це герой згаданого фільму.

 

Агентство співпрацює з фахівцями з Перу, приналежним до Міжнародному Центру Картоплі, щоб разом провести на Землі експеримент з вирощування цього овочу в штучних умовах, які максимально наближені до переважаючих умов на Марсі.

 

Експеримент буде організований з використанням грунту, отриманого з перуанської пустелі — Пампасів де ла Хойя, склад якої схожий на марсіанський ґрунт. Проект, покликаний перевірити, чи можуть в майбутньому космонавти бути самостійними в області виробництва їжі на поверхні Марса та інших планетах.

Похожие статьи:

ПроисшествияОбщественное движение ``За честные выборы`` сообщает о нарушениях в Дарнице, а районный телеканал ``Марс`` раздает деньги за информацию о подкупе избирателей

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Бизнес-технологииУченые будут искать жизнь под поверхностью Марса

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети