На Марсі зафіксоване північне сяйво

9 ноября 2015
1439 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10973.jpg

Космічній міжпланетній станції Mars Express вдалося зняти унікальні кадри «марсіанського» явища.

На сайті космічного агентства США з'явилися нові унікальні знімки з поверхні Марса. На цей раз космічна міжпланетна станція «Марс-Експрес» відобразила на Червоній планеті явище, яке в точності схоже на земне північне сяйво. Так, напередодні фахівці виявили причини, які впливають на виникнення полярного світіння на поверхні Марса. Вчені стверджують, що на першому етапі в сонячному диску утворюється якийсь потік енергії, чиї електрони рухаються в напрямку Червоної планети.

Далі, досягнувши вказаного місця, електрони зіштовхуються з магнітним полем, яке надає їх в один з найнижчих шарів атмосфери. Поява унікального світіння на Марсі безпосередньо залежить від розташування силового поля планети. Напередодні вчені виявили дані, згідно яким в тій частині Червоної планети, де магнітного поля немає взагалі, виник новий різновид «марсіанських» північних сяйв.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииУченые будут искать жизнь под поверхностью Марса

ПроисшествияОбщественное движение ``За честные выборы`` сообщает о нарушениях в Дарнице, а районный телеканал ``Марс`` раздает деньги за информацию о подкупе избирателей

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети