На війні повинні воювати роботи

26 июля 2015
1914 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9831.jpg

Американські військові аналітики вважають, що головними бійцями у війнах майбутнього стануть роботи.

Патрік Такер, спеціаліст з технологій, визначає роль людей як спостерігачів в наземних боях через 35 років. Стаття з тезами відповідної доповіді вийшла у виданні Defence One.

У 2050 році війни вести будуть не люди, а роботи, як вважають американські військові експерти. Машини стануть основними бійцями, залишивши людям роль спостерігачів. Саме таку точку зору фахівці виклали у доповіді про бачення наземних тактичних боїв через 35 років, основні моменти якого опубліковані в статті у виданні Defence One.

Спеціаліст з технологій Патрік Такер зазначає, що в даний момент саме люди командують безпілотниками і приймають стратегічні рішення. В майбутньому через високий темп ведення бойових дій роботи стануть об'єднуватися в групи. На полі бою залишаться люди, але вдосконалені генетично або за допомогою імплантів, а також одягнені в екзоскелети, щоб діяти нарівні з машинами.

Військові експерти побоюються, що повсюдне використання датчиків може обернутися потенційною загрозою. Противник, що отримав доступ до сенсорів, буде здатний вплинути на біофізичну активність військ. Автори доповіді вважають, що таке майбутнє таїть більше небезпек, ніж передбачуваний ворог

Похожие статьи:

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети