На Землю із космосу надійшли дивні сигнали

30 ноября 2015
1788 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11216.jpg

В Австралії астрономи зловили п`ять загадкових сигналів з космосу, про походження і природу яких достовірно нічого не відомо.

 

Вчені в замішанні, але робити передчасні висновки не квапляться. У той же час уфологи сподіваються, що зловити вдалося не що інше, як інопланетне послання.

 

Серію з п'яти дивних сигналів вдалося виявити за допомогою розташованого в Австралії радіотелескопу Паркса. Мова йде про коротких (5 мс) радіовсплесків, що надходять з-за меж нашої Галактики.

За останні вісім років з моменту першого виявлення було спіймано всього 11 одиничних коротких радіовсплесків.

Досі вважалося, що, оскільки подібні явища народжуються поза Чумацьким Шляхом, то вони, ймовірно, мають космологічну природу, тобто є наслідком якихось процесів з неймовірно високим енерговиділенням.

Наприклад, короткі радіовсплески могли б з'являтися в результаті злиття нейтронних зірок. Крайня рідкість, унікальність і нерегулярність таких сигналів побічно підтверджували цю теорію. Однак серія з п'яти рівновіддалених один від одного в часі сигналів ставить хрест на колишніх припущеннях учених. Тепер вони взагалі не розуміють, звідки можуть з'являтися такі короткі і раптові радіовсплески. «Ми поняття не маємо, що відбувається. Але ми знаємо, що це щось неймовірне », — написала у своєму блозі Емілі Петрофф з університету Суинберна.

 

Уфологи говорять більш сміливо. Відомий «дослідник» НЛО Найджел Уотсон, наприклад, не виключає, що людство зіткнулося з сигналами від інопланетної цивілізації. Песимісти, втім, пригадують радіотелескопу Паркса недавній конфуз, коли з'ясувалося, що він вловлював сигнали офісної мікрохвильовки, які впродовж 17 років намагалися розшифрувати десятки вчених.

Похожие статьи:

Образование и наукаНа нашу планету прийшов сигнал із космосу

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

Новости НаукиВ Луну врезался метеорит, размером в автомобиль

Новости в миретрансляцию с МКС запустили онлайн

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети