Наші смартфони можна зламати за допомогою навушників

18 октября 2015
2956 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10659.jpg

Експерти відзначили, що можливий злом смартфонів можливий за допомогою розумних помічників… Siri і Ok,Google. Доступ до них можна отримати, використовуючи цілеспрямовану взаємодію електромагнітного (IEMI) підключення до смартфону навушників з мікрофоном. Успішна атака дозволяє запускати на смартфоні голосові команди. Спосіб проведення атаки описали Хосе Лопес Естевес і Чаук Касмі з французького Національного Агентства комп'ютерної безпеки.

У своїй статті вони описують, яким чином за допомогою електромагнітної інтерференції можна використовувати навушники в ролі антени для прийому і передачі в пристрій команд. Естевес і Касмі описують, для чого можна використовувати цей тип атаки. Можна, наприклад, рекомендувати смартфону вмикання мікрофону і перехоплення дзвінків, або активація платних телефонних послуг, або відвідування шкідливих сайтів в мережі.

Від цього типу атак можна захиститися, наприклад, при від'єднанні навушників від вашого смартфона або відключивши можливість видачі голосових команд тоді, коли вони нам не потрібні. Безпеку можуть забезпечити також виробники програмного забезпечення, пропонуючи кращі алгоритми розпізнавання голосу власника смартфона або, відповідно, закріпивши навушники.

Для проведення ефективної атаки необхідно мати великі знання та навички, таким чином, середній користувач смартфона не піддається великій небезпеці.

Похожие статьи:

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

Образование и наукаХакери зламали сотні тисяч сторінок "ВКонтакте"

IT-ТехнологииСША посадить у в'язницю всіх хакерів

ОбществоХакери опублікують імена 40 мільйонів зрадників своїх дружин

Новости БизнесаОбережно, Skype! За вами може вестись спостереження

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети