Небезпечний Android-троян здійснює дзвінки та відправляє смс

21 марта 2015
2244 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7877.jpg

Компанія «Доктор Веб» попереджає про появу небезпечної шкідливої програми, інфікуючої мобільні пристрої під управлінням операційної системи Android. Троян Android.Titan.1 володіє вельми розвиненою функціональністю і може завдати власнику інфікованого гаджета відчутної шкоди.

Для поширення вірусу зловмисники використовують масові SMS-розсилки. Потенційній жертві приходить повідомлення, в якому йдеться про те що нібито затримується доставка якогось поштового відправлення, а також вказується посилання, перехід по якій передбачає отримання докладних відомостей про виниклу «проблему». Насправді ж це посилання веде на одну зі сторінок популярного хмарного сервісу зберігання даних, де розміщений троян.

При спробі відвідування зазначеної адреси на мобільний пристрій автоматично завантажується apk-файл шкідливого програми. Правда, для того щоб вірус заразив операційну систему, користувач повинен самостійно виконати його установку. Після цього на головному екрані смартфона або планшета з'являється ярлик шкідливої програми. При першому успішному старті цей ярлик видаляється, а троян продовжує свою роботу в прихованому режимі. Одночасно з цим з пам'яті пристрою стирається останній SMS-діалог, який у більшості випадків буде представлений тим самим спам-повідомленням, завдяки якому вірус і потрапив на пристрій. Надалі Titan.1 функціонує вже без участі користувача і самостійно починає свою активність, завантажуючись разом з операційною системою.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети