Nexus 9 можна буде керувати силою думки

29 октября 2015
2615 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10816.jpg

Наші смартфони та планшети вміють розуміти думки тільки після того, як ми пояснимо їх голосом або жестами. Деякі з особливо розумних намагаються вловити якісь побажання користувача в рухах його очей, проте все це занадто далеко від технології, запропонованої BrainGate. Цей підрозділ Стенфорда читає думки користувачів з їх головного мозку і використовує їх для управління планшетом Nexus 9 на Android.

Для роботи системі потрібно імплантований в ліву частину мозку 100-канальний електрод. Ця частина мозку відповідає за рухи. Потім на користувача встановлюється пристрій, що зчитує сигнали головного мозку. Не кожен на це погодиться, але пацієнт Т9 — 50-річна жінка страждає від аміотрофічного склерозу, що вражає нейрони рухової системи, вперше скористалася Nexus 9 саме за допомогою власних думок.

Це відмінна можливість для людей, яким не так просто спілкуватися з навколишнім світом. Їм допомагає технологія стеження за очима, але вона недостатньо точна і швидка і часто доставляє користувачам незручності. Розробка BrainGate має велике майбутнє. З її допомогою з'явиться можливість використовувати сучасні пристрої, а Android зі своєю відкритістю дозволяє повністю розкрити їх потенціал.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети