Незабаром почне працювати космічний туризм

9 декабря 2015
1400 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11294.jpg

Приватна компанія XCOR, яка займається космічним туризмом, збирається вже наступного року провести тестування корабля Lynx, який в майбутньому буде перевозити на своєму борту туристів, охочих своїми очима побачити космос.

Точна дата експерименту поки не визначена, проте передбачається, що корабель почнуть випробовувати у другому кварталі 2016 року. Спеціально для цього в пустелі Мохаве, яка розташована на південному заході Сполучених Штатів, буде підготовлена злітно-посадкова смуга.

Всього американська компанія розробила три варіанти космічних кораблів, у наступному році тестувати будуть першу версію, яка називається Lynx Mk.1. За задумом фахівців, апарат потроху будуть піднімати на значні відстані. У підсумку висота, на яку підніметься апарат, повинна досягти 60,9 тисячі метрів. Якщо корабель успішно витримає всі навантаження, то пізніше його будуть застосовувати для підготовки пілотів.

Через деякий час експерти перейдуть до випробувань другої версії корабля, який носить назву Мк.2. За планом компанії, другий варіант повинен бути створений спільно з організацією космічної Флорида в Космічному центрі Кеннеді.

Цей корабель буде здатний піднятися на висоту близько 100 кілометрів. І той, і інший апарат оснастять ракетними двигунами XR-5K18, в яких в ролі палива виступає гаc, а окислювачем буде рідкий кисень.

Другий варіант космічного корабля отримає більш маленький бак для рідкого кисню, а також більш легкий корпус.

Компанія XCOR також збирається побудувати і третій варіант апарату, який буде не тільки здійснювати перевезення космічних туристів, але і виводити на орбіту мікросупутники. Для цього їх будуть прикріплювати до спеціальної штанги.

 

Похожие статьи:

ОбществоВзрослые! Не писайте в неположенных местах!

Туризм и путешествияТакая загадочная, и прекрасная Грузия.

ОбществоДискавери телеканал о воровстве, аферах и разврате

Новости в миреВ Уругвае турист выбросил с балкона многотысячный выигрыш в казино

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети