Пальми в Дубаї будуть роздавати WI-FI

17 июня 2015
3123 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9194.jpg

У Дубаї навіть рослини повинні бути незвичайними, і в цей раз їх замінять сонячні батареї.

Нещодавно в місті встановили перші розумні пальми (Smart Palm). Її широкі листки містять сонячні панелі, як соняшники Джеймса Кемерона, але Smart Palm не просто виробляють енергію.

Завдяки своєму розміру вони забезпечують більшу тінь для перехожих, охочих відпочити від жаркого перського сонця. Також до дерева підключена лавка, на яку можна сісти.

Крім того, що на ній можна відпочити, через Smart Palm можна також заряджати свої пристрої. Вбудована зарядна станція, за даними компанії D Idea (що створила пальми), здатна зарядити батарею в 2.5 рази швидше звичайної розетки. Імовірно, вони подають постійний струм, як в автомобілі, а не змінний як в домашніх умовах.

Крім зарядки, Smart Palm може забезпечити підключення до Інтернету через Wi-Fi. Радіус дії сигналу близько 100 метрів, але і це ще не все. Пальми також мають інтегрований екран, який може надати будь-яку інформацію про Дубаї. Крім того, вони оснащені 360-градусними інфрачервоними камерами і кнопкою тривоги, яка викликає поліцію.

На даний момент в Дубаї встановлено тільки два Smart Palm, але незабаром їх буде цілий ліс. Коли проект завершиться, буде більше сотні високотехнологічних дерев, «розсаджених» по місту.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииУвеличение сигнала Wi-Fi своими руками

Здоровье и медицинаВагітним не можна користуватись Wi-Fi

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВинайшли краватку, яка роздаватиме Wi-Fi

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети