Плазмові телевізори небезпечні для дітей

30 сентября 2015
3499 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10445.jpg

В той час як сучасні телевізори легші, ніж плазмові екрани і застарілі важкі променеві телевізори, вони також набагато менш стабільні через свій невеликий розмір і товщину. І хоча нові телевізори здатні заподіяти менше шкоди дитині, якщо вони впадуть, саме ці моделі мають набагато більше шансів, щоб бути перекинутими в першу чергу. Зниження цін на телевізори з великими плоскими екранами також означає, що в багатьох будинках ці телевізори розташовані відразу в декількох кімнатах, що може ускладнювати контроль за маленькими дітьми, якщо батьки дивляться телевізор в різних частинах будинку.

Вчені вивчили статистику дитячих травм, викликаних падінням телевізорів, з 7 країн. Зокрема, були розглянуті травми голови і шиї. Дані показали, що число випадків подібних ушкоджень у дітей значно зросла за останні 10 років. Оскільки найчастіше телевізори розташовані на поверхнях, спочатку не призначених для цих цілей, їх легко впустити. Діти нерідко намагаються видертися на меблі для того, щоб дотягтися до телевізора або предметів, що знаходяться поряд з ним — це призводить до падіння телевізорів і дитячих травм. Жертвами таких травм найчастіше стають діти у віці 3 років.

За словами фахівців, ці травми можна легко запобігти, якщо просто закріпити плоский телевізор на стіні або поставити його на більш стійку поверхню.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаДітям не можна дивитись телевізор

ПроисшествияДТП у Дніпропетровську: 10 пасажирів автобуса Volkswagen отримали травми

IT-ТехнологииВ продаж вийде телевізор за 133 тисячі доларів

Образование и наукаЧому дітей б'ють у школі?

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети