Rovio оголосила про вихід Angry Birds 2

30 июля 2015
1982 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9891.jpg

Компанія Rovio офіційно оголосила про вихід сіквела популярної гри для мобільних пристроїв Angry Birds 2, перша частина якої вийшла на мобільних платформах у 2009 році. Гравцеві знову доведеться боротися зі свинями, які продовжують викрадати пташині яйця. Правда, стріляти птахами тепер можна буде в будь-якому порядку, а не в тому, який встановлювала гра, повідомляє IT Expert з посиланням на Tech.onliner.by.

Angry Birds 2 доступна для користувачів пристроїв на iOS і Android з умовно безкоштовної моделі. Базовий функціонал надається безкоштовно, а за розширені можливості доведеться доплатити. У грі була покращена графіка, з'явилися багатоступінчасті рівні, а також сутички з босами, додані щоденні завдання і Арена, на якій можна битися з іншими гравцями.

Дохід Rovio від мобільних ігор в 2014 році склав 110 700 000 євро, однак операційний прибуток знизився до 10 млн євро через слабкий попит на супутні товари за мотивами ігор.

Angry Birds (укр. Сердиті птахи) — відеогра-головоломка, розроблена фінською компанією Rovio Mobile, в якій гравець з допомогою рогатки повинен стріляти птахами по свинях, розставлених на різних конструкціях. З моменту першого релізу для Apple iOS, 10 грудня 2009 року в App Store, було придбано більше 12 мільйонів копій гри. Натепер вийшли версії гри для інших платформ, включаючи Windows Phone, Microsoft Windows, Mac OS X, Symbian^³, Android, Maemo 5, MeeGo Harmattan, Bada, WebOS а також ігрові консолі. З 11 травня 2011 року додали версію позначену як для браузера Google Chrome, але яка працює і в інших сучасних браузерах. На цей момент гру скачали більше 800 мільйонів разів, що робить її найчастіше скачуваним додатком для мобільних платформ, таких як App Store від Apple.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииApple представить новий IPad Pro

IT-ТехнологииApp Store охопили віруси

IT-ТехнологииApple випустила нову версію IOS

IT-ТехнологииГра Angry Birds та соцмережі Facebook i Twitter зливають інформацію спецслужбам

IT-ТехнологииЯк читати чужі смс у «ВК»?

Теги: rovio, ios, android
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети