Samsung Galaxy S6 став найбільшою помилкою компанії

9 июля 2015
2925 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9554.jpg

Samsung Galaxy S6 може похвалитися вражаючими характеристиками і унікальними фішками. Безумовно, це один з кращих смартфонів на даний момент. Однак, незважаючи на це, можливо, S6 став найбільшою помилкою компанії. Є кілька причин зробити таку заяву. Давайте міркувати разом.

Дизайн

Не будемо заперечувати, що дизайн S6, і правда, класний. Чудова камера, шикарний дисплей. Та й загалом смартфон виглядає як справжній флагман. Але все одно здається, що чогось не вистачає.

Samsung, можна сказати, зробила плювок в обличчя відданим шанувальникам лінійки і позбавила новий флагман відразу двох крутих речей, які відрізняли її від більшості конкурентів. Куди подівся знімний акумулятор і можливість розширити пам'ять за допомогою картки microSD — залишається загадкою. Схоже, в компанії вирішили, що покупці не дуже засмутяться, не виявивши на місці звичного набору функцій.

Важко повірити, що поняття «лояльності» для Samsung незнайоме, адже, з досвіду минулих років, компанія прислухалася до клієнтів і випускала відповідні запитам продукти.

Конкуренція

HTC One M9, з усіма своїми недоліками, не перестає радувати фанатів. Часто це пов'язано з тим, що компанії спочатку вдалося створити вдалий дизайн, а в подальшому коригувалися лише штрихи. M9 не є ідеальним в плані технічного оснащення, проте в цілому телефон потужний.

LG G4 можна назвати безкомпромісним пристроєм, оскільки тут ми маємо і класний дизайн, і хорошу начинку, і знімний акумулятор, і можливість встановити картку для розширення пам'яті. Крім того, компанія продовжує нести крізь всю лінійку особливість у вигляді кнопок на задній стороні девайса, вперше випробувану на G2.

Asus Zenfone 2 — лідер в плані співвідношення ціни і якості. За ті гроші, що за нього просять, це кращий флагман минулого року. Крутий FullHD-дисплей, підтримка microSD, потужне залізо, відмінна камера. Все це доступно за 7 тисяч гривень. Може, Asus і не такий розрекламований бренд, однак Zenfone 2, і правда, чудовий смартфон.

S6 неважко віддати перевагу хіба що Sony Xperia Z3+, так як цей девайс майже неможливо відрізнити від минулого флагмана Z3.

Що стосується Samsung Galaxy S6 Edge, то так, пристрій в цілому цікаво за рахунок вигнутого дисплея, однак у конкурентів є стільки звичайних моделей (нічим, по суті, не гірших), що про моделі Edge швидко забуваєш.

У підсумку

Який можна зробити висновок? Samsung представила конкурента iPhone 6, про що компанію ніхто не просив, а заодно і позбавила нового флагмана улюблених функцій. Погодьтеся, хто хоче купити iPhone, той купить iPhone, тим більше девайси знаходяться практично в одному ціновому діапазоні.

Звичайно, не можна заперечувати, що Galaxy S6 — частина видатної технології Samsung, але чомусь відрікається від переваг клієнтів і уподібнюється компанії Apple. З таким підходом віра в бренд під загрозою зникнення. Якщо ми не єдині в своїх думках, то такі дії з боку Samsung можуть спричинити неприємності для компанії в майбутньому.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети