Samsung Galaxy S7 вийде наступного року

25 октября 2015
1420 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10744.jpg

Останнім часом все з більшою систематичністю з'являються відомості про Galaxy S7. Відповідно до них прем'єра наступника Galaxy S6 може відбутися відносно скоро. На думку корейських ЗМІ, виробник готує дебют наступного флагмана на січень.

Це означатиме дрібне прискорення видавничого циклу, що цілком актуально у зв'язку з останніми тенденціями на ринку смартфонів і мало кого здивує. Що цікаво, конференція швидше відбудеться не під час виставки CES +2016, а через кілька днів після неї, тому що виробник хоче уникнути ситуації, при якій журналісти мають розсіяну увагу, і це здається має сенс.

Правда, більш швидку прем'єру прогнозували свого часу також і Galaxy S6, і навіть Galaxy S5, але тепер це здається більш реально. Все це пов'язано мабуть з темою про яку спеціалісти говорили кілька днів тому. Мова йде про те, що в Galaxy S7 повинна з'явитися технологія сила торкання, що відповідає за розпізнавання сили натискання на екран. Подібним рішенням дуже сильно хвалиться Apple, і використовує це для просування iPhone 6S і iPhone 6S Plus.

Про решту специфікаціях смартфона багато хто до цих пір нічого не знає, принаймні якщо йдеться про конкретні дії. Можливі варіанти з різними процесорами, також ймовірно наявність системи Android 6.0, але для більшої дози інформації потрібно ще почекати.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети