SanDisk випустить носії ємкістю 8 ТБ

28 июля 2015
1926 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9853.jpg

Ще кілька років тому SSD були настільки дорогими, що стали справжньою розкішшю і дуже рідко зустрічалися в домашніх комп'ютерах. В даний час ціни на них вже набагато більш доступні, і виробники починають тепер зосереджуватися на збільшенні ємності носіїв. SanDisk обіцяє, що наступного року випустить у продаж моделі на 6 і 8 ТБ.

Ще донедавна самий великим недоліком SSD була маленька ємність, що робило їх використання в професійних цілях практично неможливим. Це поступово змінюється, і в минулому році SanDisk представила на ринку моделі об'ємом до 4 ТБ, а на наступний рік обіцяє версії ємністю 6 і 8 ТБ.

Модель SanDisk Optimus Max 4TB вперше була представлена в 2013 році, це був привід, що підтримує інфраструктуру SAS, мав велику продуктивність і високу щільність запису даних. Продукт є прямим спадкоємцем швидких магнітних дисків на швидкостях 10 і 15 тисяч обертів на хвилину, забезпечуючи запис даних зі швидкістю 400 МБ / сек.

Компанія в даний час розробляє нове покоління чіпів NAND за технологією 15 нм із смугою пропускання 12 Гбіт / сек, а також високою місткістю і продуктивністю. Вона також сподівається, що вже на початку наступного року представить світу приводи, що використовують нові чіпи, а через кілька місяців введе їх у продаж.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Здоровье и медицинаСНІД нарешті зупинять

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети