Шукаєте роботу? Amazon оголосила про прийом на роботу 100 000 співробітників

21 октября 2015
1192 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10698.jpg

Американська компанія Amazon, що володіє найбільшим в світі онлайн-магазином Amazon.com, оголосила про прийом на роботу 100000 додаткових співробітників, які повинні будуть трудитися повний робочий день.

Таким чином, інтернет-рітейлер готується до передноворічного буму продажів. З серпня 2015 року компанія вже прийняла близько 25000 працівників, повідомляє інформагентство «Рейтер» з посиланням на заяву Amazon.

Нова робоча сила, наймана в рамках сезонної підготовки до сплеску попиту на купівлю товарів в інтернет-магазині Amazon.com, направляється в фулфілмент-центри та центри сортування товару. За кілька місяців до кінця 2014 року Amazon створила 80000 сезонних робочих місць. Нові службовці займаються упаковкою товару, обробкою замовлень і т.п.

В даний час штат американського онлайн-гіганта налічує більше 90 000 чоловік, що працюють повний робочий день. Вони трудяться в 20 сортувальних і 50 фулфілмент-центрах, розташованих в США.

Своїм штатним працівникам Amazon пропонує конкурентоспроможну заробітну плату, різні пільги, медичну страховку, а також знижки на продукцію і бонуси. Також компанія активно розвиває програму вибору кар'єри, в рамках якої Amazon оплачує постійним співробітникам 95% вартості навчальних курсів.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети