Система SCADA, програмне забезпечення для зростаючих компаній!

9 декабря 2019
3178 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article19077.jpg

Система SCADA в даний час є у більшості виробничих компаній, але для тих, хто лише торкається цієї теми, це питання може здатися важким для розуміння. Сучасна SCADA iFIX на перший погляд вона здається складною, але на практиці вона безперечно полегшує  управління виробництвом та ведення бізнесу.

Ми всі, в більшій чи меншій мірі, маємо справу з елементами цього типу систем. Все починається з необхідності спілкування на рівні людина-машина, і, наприклад, під час зняття грошей з банкомату або здійснення покупок у касі самообслуговування ми використовуємо екрани або сенсорні панелі, які є частиною більшої системи та дозволяють спілкуватися з нею. Що стосується машин або виробничих ліній, то їх виробники найчастіше оснащують їх такими панелями — а точніше інтерфейсами людина-машина для введення даних та отримання виробничої інформації. Такі панелі характеризуються можливістю відображення інформації лише біля машини, тому можна сказати, що вони мають локальний діапазон, досить обмежений.

Найчастіше саме там, у виробничих компаніях, де працює кілька машин є необхідність збирати всю інформацію в одному місці. І вирішенням цієї проблеми є система SCADA.

SCADA — це ІТ-система, яка контролює виробничий процес. Тому слід вважати, що SCADA відіграє  роль контролера над пристроями. Такі системи підключаються безпосередньо до пристроїв виробничої лінії і збирають дані з усієї установки та виконують автоматизовані керування та регулювання. Потім дані надходять у комп'ютерну систему компанії, архівуються та обробляються. На основі зібраних даних ви можете легко переглядати виробничий процес, аналізувати точні щоденні, щомісячні та навіть річні звіти. Вся інформація збирається в одному місці та доступна одразу після вибору відповідних налаштувань.

Завдання, реалізовані системою SCADA:

— Обробка інформації.

— Обмін даними з контролерами та модулями.

— надання інформації на екрані у зручній для людини формі.

— Організація бази даних з технологічною інформацією — все в режимі реального часу.

— Проблеми з сигналізацією в системі — управління сигналізацією.

— Створення звітів про технологічний процес.

— Архівування даних.

Слід підкреслити, що всі процеси відбуваються в режимі реального часу.

Переваги, пов’язані з поліпшенням роботи виробничої лінії — впровадження системи SCADA — це певне спрощення умов праці для людей, що контролюють виробничу лінію. На основі даних, зібраних системою, які повинні бути простими та розбірливими, ви можете приймати рішення швидше, давати вказівки операторам лінії та усувати помилки.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети