Скільки коштуватиме iPhone 6S в Україні?

20 октября 2015
4362 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10677.jpg

В Україні на тижні стартують продажі нового iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Ціна на смартфони починається з 20999 грн за iPhone 6S 16 Гб. А iPhone 6S Плюс з пам'яттю в 16 Гб коштує 24699 грн.

Найдорожчий смартфон — це iPhone 6S Plus 128 Гб: за нього просять 31 199 грн. Нові розумні телефони обладнані функцією 3D Touch.

Ця технологія дозволяє видавати листи, фотографії і додатки поверх дисплея з ефектом легкого розмиття, а також переглядати листи і отримувати швидкий доступ до контактів.

Незважаючи на те що корпус не змінився, розробники попрацювали над начинкою і інтерфейсом і тим, які враження отримує користувач смартфона.

«3D Touch — ключова« фішка »: екран сприймає не просто натискання на віртуальну іконку, але і силу натиснення. Друга «фішка» — це живі фото. У момент фотографування айфон знімає кілька секунд до кадру і після кадру, а при подальшому перегляді фото «оживає», — сказав директор з маркетингу мережі гаджетів і аксесуарів Цитрус »« Віктор Шолошенко.

Виходить ефект відео, така собі листівка, уточнив він.

Тепер в колірній гамі смартфонів до сріблястого, золотого і кольору «сірого космосу» додався корпус «рожеве золото». Смартфон обладнаний операційною системою прошивкою IOS 9.

У порівнянні з іншими країнами, в Україні ціна на гаджети досить висока. Як пояснили експерти, вона формується в залежності від прив'язки валюти до євро або долара, також роль відіграють податкові та митні ставки на ввезення продукції.

До слова, на українському ринку вже з'явилися «сірі» моделі. На сайтах інтернет-магазинів їх продають за ціною від 18 700 грн. Небезпека покупки таких телефонів в тому, що оператори можуть їх відключити.

Похожие статьи:

Продукты питанияЦіни на овочі стрімко почали падати

НедвижимостьЗа скільки можна зняти квартиру в Києві на травневі свята

Продукты питанияЦіни на молоко продовжують падіння

Продукты питанияЦіни в ДНР і ЛНР такі як у Європі

Здоровье и медицинаДешевих ліків в аптеках стане менше

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети