Скоро випустять Android M

24 мая 2015
3443 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8797.jpg

На наступному тижні, 28 і 29 травня, Google буде проводити щорічну конференцію розробників. Потрапити на неї не так просто — потрібно було заздалегідь реєструватися на сайті Google, а щасливчики, які були обрані випадковим чином, тепер повинні сплатити переліт до Сан-Франциско, триденне проживання в готелі і вхідний квиток, який коштує 300 доларів для студентів і викладачів і 900 доларів для всіх інших. Очікується, що на цій конференції буде представлено наступне велике оновлення Android. Цьому є непряме підтвердження — її згадку було виявлено в розкладі.

Назва

Деякий час нова версія Android буде носити ім'я M, яке згодом замінять на назву якоїсь солодощі, що починається з цієї літери. Швидше за все, ім'я буде триматися в секреті аж до офіційного анонсу фінальної версії оновлення.

Нововведення

За відомостями Reuters, в Android M буде реалізований повноцінний режим роботи в якості автомобільної інформаційно-розважальної системи. Зараз у Google є окрема ОС для автомобілів — Android Auto, але вона сильно обмежена і працює тільки в зв'язці зі смартфоном. Автомобільні інфо-панелі на базі Android M будуть повністю автономними, їм не потрібно пара з іншими Android-пристроями.

Bloomberg стверджує, що в нову версію Android повернеться функція, яка вже була реалізована у версії 4.3. Вона дозволить користувачам вибирати дозволу, надані додатками. Зараз на стоковій версії Android такої функціональності немає, але вона присутня в деяких кастомних прошивках, а також можлива через додаток AppOps.

У розкладі конференції Google I / O була згадана функція Voice Actions, яка дозволить користувачеві управляти додатками голосом, не торкаючись до екрану пристрою. За словами Google, реалізація підтримки Voice Actions не зажадає від розробників внесення значних правок в код додатків.

Buzzfeed пише, що в Android M буде реалізована підтримка сканера відбитків пальців. Вона дозволить випустити на ринок безліч смартфонів і планшетів з дактилоскопічним захистом, а в перспективі ця функція може стати стандартною для більшості Android-пристроїв, навіть недорогих.

Дата випуску

Швидше за все, як і у випадку з Android L, доступ до попередньої версії Android M буде відкритий усім бажаючим через кілька днів після завершення конференції I / O. Встановити її можна буде тільки на обрані пристрої, до яких традиційно відносяться кілька останніх моделей смартфонів і планшетів Nexus (цього року Nexus 6 і Nexus 9). Офіційний випуск Android M відбудеться через кілька місяців. Торік реліз Android L затягнувся — спочатку планувалося, що оновлення вийде в жовтні, але воно було випущено через місяць. Можна очікувати, що і Android M буде випущений пізньої осені.

Як можна оновитися?

Оновлення — ахіллесова п'ята Android. Своєчасно їх не отримують навіть Нексуси, що вже говорити про смартфони і планшети сторонніх виробників. За півроку з моменту випуску оновлення Lollipop було встановлено лише на 10% із загального числа випущених пристроїв, і навряд чи Android M якимось дивом відразу з'явиться у всіх. Тим не менш, важлива частина Android — сервіси Google Play, а вони оновлюються набагато простіше і додають нові функції навіть старим пристроям. Швидше за все, цього разу Google постарається вмістити в ці сервіси якомога більше нововведень, і Android поступово стане операційною системою, яка буде оновлюватися не раз на рік, а поступово, маленькими апдейтами.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииLG створила 8К-телевізор

ОбществоСамые популярные схемы разводов в интернете. Советы как не попасть

IT-ТехнологииКомп'ютери за 9$ скоро з'являться у продажі

IT-ТехнологииПерший український 3D-принтер

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети