Skype випустив свою власну Соціальну кнопку

8 ноября 2015
1830 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10967.jpg

Комунікаційний сервіс Skype, що належить компанії Microsoft, представив власну Соціальну кнопку Share для веб-сайтів. Вона працюватиме за аналогією з «мені подобається» (Facebook) або «Твітнути» (Twitter), дозволяючи ділитися з контактами цікавим контентом в Мережі.

Після того як користувач натисне на кнопку, перед ним відкриється спливаюче вікно з пропозицією увійти в акаунт Skype, вибрати одного або декількох одержувачів і натиснути Send («Відправити»). До посилання також можна буде додати короткий опис.

Кнопка Share доступна в чотирьох варіантах: кругла, квадратна або прямокутна зі скошеними кутами в двох розмірах. Згенерувати код для вставки кнопки можна на офіційному сайті VoIP-месенджера. Однією з перших нова кнопка Skype з'явилася інформаційних ресурсах MSN.com і sify.com.

Кнопка Share — черговий крок Microsoft по збільшенню аудиторії сервісу. У жовтні компанія впровадила нову функцію, що дозволяє спілкуватися в групових чатах навіть тим користувачам, у яких не встановлено додаток-клієнт або взагалі відсутній аккаунт Skype. У тому ж місяці комунікаційні функції Skype були інтегровані в онлайн-версії офісу, щоб спілкуватися в голосовому і відеочаті можна було прямо в документах Word, Excel, PowerPoint, OneNote, а також поштою Outlook.com.

Похожие статьи:

Новости БизнесаОбережно, Skype! За вами може вестись спостереження

IT-ТехнологииGoogle створив свій автомобіль

IT-ТехнологииЩо робити, коли реклама охопила твій браузер

ОбществоПольща залишиться без світла ​

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети