США чекають на удар із космосу

1 июля 2015
2149 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9451.jpg

З 22 по 25 червня у столиці США проводилася чергова конференція GeoINT. Особливу увагу привернула доповідь про швидке виникнення центрів з контролю за космічним простором.

В рамках конференції GeoINT, яка організовується щороку завдяки Фонду геопросторової розвідки США, відбувся виступ заступника глави оборонного відомства Роберта Ворка. В ході доповіді держдіяч розповів про те, що зараз в країні активно розробляються центри, здатні в майбутньому організувати своєчасне відображення атаки на супутники військового і цивільного призначення, які належать США.

За запевненням Ворка, можливість безпосередньої атаки з космосу вже не є фантазією, тому слід ретельно готуватися до будь-яких поворотів. Він також згадав, що з'являються спеціальні оперативні центри, першочерговою місією яких є продумування і ліквідація ризиків матеріальної шкоди, що виходять з боку КНР і РФ.

Крім необхідності бути готовими до відбиття ударів з космосу вкрай важлива для США і більше поліпшена робота центрів, що займаються геопросторовою розвідкою. Згадані центри мають розпочати свою кропітку діяльність вже в найближчі півроку. Роберк Ворк підсумував, що США хочуть знати про все, що діється навколо.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРезолюція Евромайдана Донецька

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети