США посадить у в'язницю всіх хакерів

18 октября 2015
3052 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10652.jpg

Вперше в історії — китайський уряд, на прохання США заарештував на своїй території хакерів. Китайці, ймовірно, не встояли під тиском адміністрації президента Обами, яка пригрозила введенням економічних санкцій, якщо Китай не співпрацюватиме у боротьбі з кіберзлочинністю.

Арешти відбулися через тиждень після візиту президента Китаю в США. Зловмисники були раніше внесені в списки американських спецслужб. Крали вони у американських компаній, а вкрадену інформацію передавали або продавали китайським державним компаніям.

Питання промислових кіберзлочинів — це одна з найскладніших проблем, що тяжіють в китайсько-американських відносинах. Протягом багатьох років американські компанії і політики скаржаться, що в Китаї не борються з цим явищем. Передбачається, що китайські хакери піддають американські компанії в збитки які вимірюються в десятках мільярдів доларів на рік.

Протягом останніх декількох тижнів американські спецслужби підготували список кіберзлочинців, яких хочуть заарештувати і передали список уряду Китаю. Американці знають, що до арештів вже дійшло. Тепер вони хочуть переконати, що китайські прокурори висунуть звинувачення і справа дійде до публічного процесу. Такий процес не тільки дозволив би переконатися в чесності, але також би діяв в якості стримуючого фактора на інших, показавши що арешт підозрюваних був не просто пустий жест.

Американські чиновники кажуть, що ще занадто рано, щоб зробити висновок, що китайська влада вирішила змінити політику щодо кібер-злочинців, можливо мета просто уникнути санкцій.

Під час останнього візиту до Вашингтона президент Сі оголосив, що його країна буде брати участь у боротьбі з кіберзлочинністю. Обидві сторони підписали відповідні документи, які передбачають, що Китай буде своєчасно реагувати на американські прохання про допомогу.

Досі ніхто не впевнений на 100 відсотків, чи буде договір дотриманий.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииНаші смартфони можна зламати за допомогою навушників

Новости БизнесаОбережно, Skype! За вами може вестись спостереження

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

ОбществоХакери опублікують імена 40 мільйонів зрадників своїх дружин

Образование и наукаХакери зламали сотні тисяч сторінок "ВКонтакте"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети