Створено додаток, який визначить дату вашої смерті

16 декабря 2015
1952 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11374.jpg

Медики з Австралії спільно з досвідченими програмістами створили унікальний додаток, що допоможе визначити точну дату смерті. Створено додаток для смартфона, який з високою точністю визначить причину і час смерті тієї чи іншої людини.

 

Розробка може відчутно допомогти медикам з різних країн. Спеціальний додаток створено австралійськими медиками й програмістами. Алан Лопес  з університету Мельбурна і його колеги стверджують, що в багатьох країнах світу визначити час і причину смерті можуть лише ті, хто має ліцензію лікаря, проте далеко не кожна сім'я може дозволити собі їх послуги.

 

Отже, в даному випадку не ведеться розгорнутий статистичний облік. Всесвітня організація охорони здоров'я каже, що зараз немає можливості встановити точний час і причину смерті в 2/3 всіх випадків, що мають місце на Землі. Вирішити це питання допоможе "кишеньковий патологоанатом».

 

Сама програма відносно проста: родичі повинні відповісти на кілька десятків питань, а крім того, вислати фото покійного. За визначення причини смерті відповідають спеціальні алгоритми, що враховують особливості регіону (наприклад, рівень поширення того чи іншого захворювання). Результати аналізу будуть відправлені родичам практично миттєво. У дослідників в той же час з'явиться детальна статистика, а це дозволить більш ефективно застосовувати заходи. «Наприклад, ви живете в країні, де ніхто не вмирає від малярії, але при цьому на захист від неї вливаються гігантські суми», — Каже Алан Лопес.

Подібного роду непорозумінь можна буде уникнути. Розробники говорять, що їх новинка вже пройшла тестування в ряді країн світу, серед яких — Індія, Філіппіни, Мексика, Танзанія та ін. Можливо, в майбутньому щось подібне придасться й у випадку з розвиненими країнами. За підрахунками ВООЗ, серед усіх причин смерті в світі лідирує ішемічна хвороба серця, від якої в 2012 році померли 7400000 чоловік. На другому місці знаходиться інсульт (6400000) на третьому — хронічна обструктивна хвороба легень, від якої померло 3100000 людей. У десятку головних причин смерті також потрапили респіраторні, онкологічні захворювання, діабет і ДТП.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиНачальник Краснолиманского ГАИ погиб в ДТП от взрыва

Новости КиеваУ Києві від вогнепального поранення помер міліціонер

ПроисшествияУ Севастополі на тренуванні помер 16-річний футболіст

Новости УкраиныМВС спростовує інформацію про вогнепальне поранення і смерть активіста

Новости в миреЗ життя пішла Ширлі Темпл

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети