У 2025 році будемо не їздити, а літати

4 июля 2014
4175 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5219.jpg

 Цим питанням задалися й аналітики однієй з найбільших в світі медіакомпаній Thomson Reuters. У своєму докладному звіті The World in 2025: 10 Predictions of Innovation (Світ у 2025 році: 10 прогнозів в галузі інновацій) вони розповіли, як зміниться наш світ.

Гряде ера Сонця:

 Збір, зберігання і перетворення сонячної енергії стануть настільки поширеними, що Сонце стане основним джерелом енергії на нашій планеті, а нафта і газ підуть у минуле.

Генна модифікація:

Редагування геному людини стане реальністю, що призведе до можливості запобігати таким захворюванняс, як діабет 1 типу.

Планета буде сита:

Завдяки досягненням в технологіях та модифікаціях генетичних культур, нестача продовольства і коливання цін на продукти стануть справою минулого.

Повітряний транспорт в кожен дім:

Замість водійських прав у кожного буде ліцензія пілота. Експерти впевнені, що аерокосмічна промисловість розвивається семимильними кроками, що дозволить до 2025 року кожному купувати собі невеликий транспортний засіб для індивідуального переміщення в повітрі на невеликі відстані.

Весь світ стане цифровим :

"Розумні" будинки та транспортні засоби будуть адаптуватися під користувачів і виконувати їхні команди ще до того, як пролунав наказ. Чи залишаться книги і журнали або ж ми всі будемо читати з планшетів - поки незрозуміло. Але саме до 2025 року, на думку аналітиків "Інтернет речей" запрацює на повну потужність.

Нова ера упаковки:

Нафта залишиться в далекому минулому. Замість неї всюди буде використовуватися целюлоза, яка на 100% розпадається, а значить є екологічною. Звичні целофанові пакети назавжди помруть.

Рак можна вилікувати назавжди:

Лікування раку буде таргентним, тобто націленим виключно на пухлину без пошкодження здорових клітин організму. Так знизяться токсичні побічні ефекти, які самі по собі шкодять організму не менше пухлин. Аналіз ДНК при народженні Кожній народженій дитині будуть проводити секвенування генома і картографування ДНК. Так виявлятимуться приховані безсимптомні захворювання і схильності до різних недуг. Дані будуть прикріплюватися до медичної картки, що полегшить подальшу діагностику.

Перемога над деменцією:

Згідно з доповіддю, у зв'язку зі зростанням середньої тривалості життя, все більше наукових досліджень та коштів буде направлено на те, щоб літні люди як можна довше могли залишатися дієздатними.

Квантова телепортація:

Зрозуміло, предмети і людей телепортувати крізь простір, як і раніше, буде не можна, але квантова передача даних, яка набагато безпечніша і швидша за звичайну, стане нормою життя. У 2025 вчені вже будуть набагато ближчими до відкриття телепортації як такої. Цілком імовірно, що вже до кінця століття люди зможуть безперешкодно переноситься в будь-яку точку.


Чи вірні прогнози експертів з Thomson Reuters, ми дізнаємося вже дуже скоро. На жаль, аналітики не зробили передбачень на рахунок освоєння людиною космосу, а як раз до того часу повинні стартувати найцікавіші проекти NASA і заплановані перші людські місії на Марс.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/nauka_it/yakim-bude-svit-u-2025-roci-prognozi-analitikiv-357309.html

 
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk