У Бразилії з'явилась перша християнська соцмережа

21 июля 2015
2130 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9752.jpg

У Бразилії понад місяць тому з'явилася своя, відособлена соціальна мережа Facegloria. Ця мережа позиційована як християнська. В ній стоїть жорсткий фільтр на лихослів'я, неприпустимий контент сексуального та гомосексуального характеру, заклики і пропаганда насильства, а замість значка «подобається» стоїть позначка «Амінь».

У Facegloria користувачі можуть поговорити про бога, про любов і поширенні християнства. За перший місяць роботи мережа набрала більше 100 тисяч користувачів, і їх кількість продовжує зростати. Поки інтерфейс представлений тільки на португальській та бразильській мові, але у планах в авторів і розробників мережі вести віртуальну експансію і в інші країни, тому, незабаром в мережі з'являться інтерфейси і на інших мовах.

У перспективі, розробники Facegloria планують, що протягом найближчих двох років кількість користувачів мережі збільшиться до 10-и мільйонів чоловік.

Експерти вже задаються питанням такої популярності відокремленої і вузькоспеціалізованої мережі з досить жорсткими і принциповими фільтрами. Багато сходяться на думці, що «великі мережі», типу того ж Facebook «стомлюють» користувачів кількістю непотрібної їм інформації та дивними, нечіткими правилами співтовариства. Тому, деякі з експертів стверджують, що майбутнє буде саме за локальними, тематичними і закритими соціальними мережами, які будуть чітко обмежені за тематичним спектром і тим соціальним групам, які стануть користувачами та учасниками таких спільнот.

Поки говорити про те, що нова мережа стані серйозним конкурентом Facebook не доводиться. Тим не менш, як якась віртуальна і соціальна альтернатива — Facegloria, як мінімум, заслуговує певної уваги.

Похожие статьи:

ОбществоЯк заглянути людині в душу?

IT-ТехнологииЧому нас тягне в соцмережі?

Новости в миреЗавод сирів закрили з причини купань в молоці

ОбществоБодібілдер з Бразилії розкачав біцепс до 73 см

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети