У Facebook з'явиться музика

6 июля 2015
3630 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9502.jpg

Користувачі всього світу мріяли про це протягом багато років, і їх мрії нарешті можуть стати дійсністю: Facebook веде переговори з найбільшими музичними студіями про можливий спільний бізнес. Свої інтереси в музичній сфері Facebook вже встиг обговорив з Sony Music Entertainment, Universal Music Group і Warner Music Group, але в якому форматі соціальна мережа має намір співпрацювати зі студіями, поки невідомо.

Анонімні джерела стверджують, що переговори між Facebook і студіями знаходяться на початковій стадії, та про остаточні рішення говорити поки рано. Представник соцмережі і зовсім відмовився коментувати цю інформацію. Аналітики передрікають, що у разі успіху Facebook складе серйозну конкуренцію найбільшим існуючим сервісам, наприклад Google Play і App Store. Ну а запуск музичного додатка для російськомовного сегмента соцмережі і зовсім відбере частину аудиторії у «ВКонтакте».

Зараз американські користувачі проводять в Facebook більше 40 хвилин в день. Якщо всередині мережі з'явиться власний музичний сервіс, цей час збільшиться в рази. Це, до речі, не перша подібна спроба Facebook. Зокрема, в соцмережі вже можна прослуховувати музику зареєстрованих в мережі виконавців та композиції, посилання на які опубліковані в новинній стрічці.

Похожие статьи:

ОбществоОпублікований рейтинг найсильніших армій світу

ОбществоЄмен остаточно розвалюється на частини

ОбществоЯким буде майбутнє?

IT-ТехнологииЯпонські вчені вразили світ

IT-Технологии5 найшвидших поїздів у світі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети