У вересні 2016 року презентують Iphone 7

1 ноября 2015
1805 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10874.jpg

У вересні 2016 року компанія Apple, повинна представити новий смартфон iPhone 7.

Чим ближче ми підбираємося до даної події, тим більше чуток і витоків потрапляє в Мережу. В даний момент вже є велика кількість інформації про майбутній флагман.

Як правило, раз на два роки компанія Apple змінює вигляд iPhone. І якщо нинішній флагман iPhone 6s схожий на свого попередника, то iPhone 7, за традицією, повинен отримає істотно змінений зовнішній вигляд.

Вже відомо, що iPhone 7 буде оснащений великим сенсорним дисплеєм з сапфіровим покриттям і ледь помітними рамками по краях, в який, ймовірно, буде вбудована кнопка Home зі сканером відбитків пальців. Варто очікувати реалізації більш просунутої технології 3D Touch. Діагональ і дозвіл екрана поки невідомі, але розмір 4,7 дюйма, став вдалим рішенням. А ось продовження лінійки 5.5 під питанням на увазі поганих продажів.

«Серцем» наступного флагмана Apple, стане шестиядерний 64-бітний процесор A10, виконаним за новітньою технологією інформація, яка забезпечить йому 20-відсотковий приріст продуктивності і при цьому допоможе знизити перегрів смартфона при роботі на максимальній частоті. Також новий процес дозволить розміщувати процесор безпосередньо над платою, тим самим скоротивши його товщину. Ексклюзивним виробником процесорів A10 для iPhone 7 стане тайванський чіпмейкер TSMC, який не перший рік співпрацює з Apple, і поставляє чіпсети для нинішніх поколінь iPhone.

Точна дата офіційного анонсу iPhone 7 поки тримається в таємниці.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети