У вересні 2016 року презентують Iphone 7

1 ноября 2015
1733 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10874.jpg

У вересні 2016 року компанія Apple, повинна представити новий смартфон iPhone 7.

Чим ближче ми підбираємося до даної події, тим більше чуток і витоків потрапляє в Мережу. В даний момент вже є велика кількість інформації про майбутній флагман.

Як правило, раз на два роки компанія Apple змінює вигляд iPhone. І якщо нинішній флагман iPhone 6s схожий на свого попередника, то iPhone 7, за традицією, повинен отримає істотно змінений зовнішній вигляд.

Вже відомо, що iPhone 7 буде оснащений великим сенсорним дисплеєм з сапфіровим покриттям і ледь помітними рамками по краях, в який, ймовірно, буде вбудована кнопка Home зі сканером відбитків пальців. Варто очікувати реалізації більш просунутої технології 3D Touch. Діагональ і дозвіл екрана поки невідомі, але розмір 4,7 дюйма, став вдалим рішенням. А ось продовження лінійки 5.5 під питанням на увазі поганих продажів.

«Серцем» наступного флагмана Apple, стане шестиядерний 64-бітний процесор A10, виконаним за новітньою технологією інформація, яка забезпечить йому 20-відсотковий приріст продуктивності і при цьому допоможе знизити перегрів смартфона при роботі на максимальній частоті. Також новий процес дозволить розміщувати процесор безпосередньо над платою, тим самим скоротивши його товщину. Ексклюзивним виробником процесорів A10 для iPhone 7 стане тайванський чіпмейкер TSMC, який не перший рік співпрацює з Apple, і поставляє чіпсети для нинішніх поколінь iPhone.

Точна дата офіційного анонсу iPhone 7 поки тримається в таємниці.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

Новости ІТ-технологииVertu работает на андроидной платформе

Новости ІТ-технологииНовый и самый тонкий смартфон от компании Samsung

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети