Український антивірус набирає популярності

10 июня 2015
2403 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9084.jpg

Україна все більше довіряє національному антивірусу

Державні органи і підприємства відмовляються від антивірусного ПЗ іноземної розробки, і все частіше зупиняють свій вибір на українському продукті з оригінальною назвою “Zillya! Антивірус".

Як відзначають експерти, відомий своїм безкоштовним рішенням, перша версія якого з'явилася ще в 2010 році, в короткостроковій перспективі “Zillya! Антивірус" має всі шанси витіснити своїх конкурентів із сегмента державних органів і підприємств, чому сприяють відразу кілька факторів:

1. Статус єдиного українського антивірусу, який отримав сертифікат, що дозволяє продукту бути встановленим у державних органах;

2. Закріплення на законодавчому рівні відмови від антивірусів російської розробки (Указ Президента України від 26 травня 2015 року) і переорієнтація на вітчизняні продукти;

За словами Максима Сидоренка, керівника відділу продажів компанії, Zillya! може стати унікальним прикладом для українських ІТ-підприємців: “Компанія вибрала нетиповий для своєї галузі шлях розвитку. Якщо більшість нових проектів у сфері інформаційної безпеки спочатку намагалися заявити про себе на локальному ринку, розвинути хоч скільки-небудь значимий продуктовий бренд, то ми, перед рішенням «боротися за Україну», сконцентрували свою увагу на міжнародних ринках та розвитку технологій. По суті, будучи українським продуктом, ми входимо на ринок так само, як це могли б робити іноземні компанії. Ключова різниця в тому, що ми маємо стратегічну перевагу: ми українці і чудово розуміємо, що конкретно можемо бути корисними як державі, так і пересічним громадянам".

На даний момент «Zillya! Антивірус» вже захищає більше 100 державних установ, в тому числі обласні адміністрації, державні агентства, міські ради, а також регіональні підрозділи правоохоронних органів.

До кінця 2015 року, за умови збереження темпів розвитку, “Zillya! Антивірус для Бізнесу", на думку експертів, здатний завоювати до 20% українського ринку антивірусного ПЗ в державному секторі та до 10% у сегменті SMB.

У найближчих планах компанії випустити не тільки корпоративну версію, але і суттєво оновити антивірус для домашніх користувачів, реліз якого запланований на липень 2015 року.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети