В Iphone можна замінити батарею

2 августа 2015
2312 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9930.jpg

Цікаве дослідження було проведено компанією з ремонту цифрової техніки «Батареї Plus».

З'ясувалося, що 61,4% опитаних власників смартфонів Apple, із США ніколи не чули про те, що старий акумулятор iPhone при необхідності цілком можна замінити на новий.

При цьому 56% респондентів, які вважають, що їх смартфон зламався, називають як проблеми саме зменшений час роботи від одного заряду. Так що існує чимало людей, які із задоволенням полагодили б свій iPhone — якби знали, що саме з ним не так, і яку деталь слід замінити.

Звичайно, дослідження «Батареї Плюс» має цілком конкретну мету — заманити побільше нових клієнтів в свій сервіс. Що ж, якщо на такого роду «піар» людину не купити, він цілком може звернутися в офіційний сервіс.

Час роботи — «ахіллесова п'ята» IOS. Цього року даною проблемою всерйоз зацікавилася навіть сама Apple. В результаті у версії IOS за номером 9 з'явився режим енергозбереження. Крім того, після установки «дев'ятки» операційка — за рахунок оптимізації ПЗ — працюватиме на годину довше, ніж раніше.

Втім, у звіті «Батареї Плюс» є й інші цікавинки. Зокрема, ремонтники розповідають про самих частих причинах звернень в сервіс з приводу поломки iPhone. Найчастіше американці… розбивають їх самі в припадку гніву — 25%, або кожен четвертий випадок. Ще 24% «топлять» смартфон в туалеті, а майже 20 відсотків взагалі не пам'ятають, в чому була справа — у фатальний для iPhone день / вечір вони випивали понад міру.

Похожие статьи:

Мебель и бытИсточники бесперебойного питания бытового назначения

IT-ТехнологииРоботи будуть у кожній сім'ї

IT-ТехнологииЯк продовжити життя батареї?

IT-ТехнологииЯк працює батарея в iPhone 6S

IT-ТехнологииЯкими будуть сучасні автомобілі?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети