В Росії заборонять Вікіпедію

25 августа 2015
3124 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10148.jpg

Дії Роскомнадзору все менше дивують громадськість останнім часом. Справа в тому, що тепер працівники відомства вирішили заборонити громадянам країни читати матеріали вільної інтернет-енциклопедії «Вікіпедія», деякі сторінки які не припали до смаку комісії.

Так, був знайдений матеріал про наркотичний засіб «Чарас». У Вікіпедії розказано було про те, що це таке, які функції виконує, і яким способом його можна приготувати. Спеціальну комісію Роскомнадзору здивував такий матеріал, і вони написали письмове прохання про те, щоб заборонити користувачам відвідувати цю сторінку.

Але керівництво Вікіпедії пояснило, що якщо заблокувати хоча б одну сторінку, то це призведе до блокування всього інформаційного сервісу.

Представники Вікіпедії намагалися зв'язатися з керівниками Роскомнадзору, і пояснити їм суть такого запиту, але цього зробити так і не вдалося. Але, у свою чергу, стало відомо про те, що сторінки з Вікіпедії таки були внесені до реєстру блокування сторінок, і незабаром можуть стати недоступними для російських користувачів.

Похожие статьи:

ОбществоЯк виїхати з Луганську?

Общество​Життя - час великих цінностей

Продукты питанияТри смачні страви, які можна приготувати за невеликий проміжок часу

ОбществоЧому Україна переходить на зимовий час?

ОбществоВ ніч з 30 червня на 1 липня всі світові служби часу зупинять стрілки своїх еталонів на мить

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети