В США скоро зникне інтернет

18 мая 2015
2576 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8701.jpg

Прихід цього часу давно прогнозували, але, нарешті, воно настало — у Сполучених Штатах закінчується інтернет. За повідомленням «The Wall Street Journal», в найближчі кілька місяців на території США закінчаться доступні IP-адреси.

У далеких 1980-х, інженери, які створювали інтернет і специфікації протоколу IPv4, заклали в нього 4.3 мільярда доступних адрес. Здавалося б, досить значна цифра, вірно?

Ні, не вірно.

З урахуванням лавиноподібного поширення ноутбуків, смартфонів, а також резервування мільйонів IP-адрес, які потрібні великим корпораціям для роботи їх хмарних платформ (крім усього іншого), цей пул в 4.3 мільярда адрес в Північній Америці зараз скоротився до 3.4 мільйонів. І як очікується, він підійде до кінця вже цього літа.

Чи означає це технологічну катастрофу біблійного масштабу? Не зовсім. Інші країни вичерпали свої доступні IPv4-адреси багато років тому — проте у нас в запасі є ще протокол IPv6. Якщо ми почнемо використовувати його можливості, то IP-адреси у нас не закінчаться більше ніколи.

Ось що про це пише The Wall Street Journal:

Протокол IPv6 був прийнятий в 1998 році — версії IPv5 не судилося пробитися у світ — і розширює доступний адресний простір до 340 андецілліонов, тобто 340 з 36 нулями, яких достатньо, щоб привласнити власну IP-адреса кожному атому на Землі.

Однак великі компанії мають серйозні підстави триматися за відмираючим протоколом IPv4, оскільки модернізація до нового стандарту зажадає закупівлі та розгортки нових роутерів та іншого необхідного обладнання. Втім, це є лише відстрочкою неминучої відмови від IPv4, оскільки у нас немає можливості уникнути переходу на більш перспективний IPv6.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети