Вчені створили собак-мутантів

23 октября 2015
2426 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10733.jpg

Генні інженери з Китаю вивели особливий вид собак, м'язова маса яких набагато більша, ніж у їхніх звичайних побратимів. Про це повідомляє сайт «Моя планета» з посиланням на «The Independent»

Згідно з інформацією, вчені видалили ген міостатину у гончих собак, в результаті отримавши собак з подвоєною м'язовою масою. Дослідники вважають, що подібні пси-мутанти будуть сильніші і зможуть швидше бігати, що стане в нагоді мисливцям і силовикам.

Як вказує видання, розвиток генної інженерії надає можливість ученим отримувати такі результати порівняно легко, і тепер вони хочуть вивести більш «відредагованих» собак. Китайські дослідники планують створити тварин з людськими захворюваннями, такими як м'язова дистрофія або хвороба Паркінсона. Це дозволить глибше зрозуміти природу цих розладів і знайти способи їх лікування або запобігання.

«Моя планета» вказує, що ген, що кодує міостатин, був виявлений в 1997 році. Отримавши чисту лінію мишей з непрацюючим геном міостатину (цих мишей називали «могутні миші», або «нокаут-миші»), вчені довели, що відсутність гена міостатину викликає значне підвищення м'язової маси. Аналогічні генетичні аномалії зустрічаються у деяких м'ясних порід корів, а також відомі у малого англійського хорта і людини.

Похожие статьи:

ОбществоКитаєць витратив всі свої кошти на притулок для собак

IT-ТехнологииЯк можна побачити нашу планету?

Продукты питанияСобаче м'ясо відтепер офіційно дозволене

Здоровье и медицинаОпасные для хозяев собачьи болезни

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети