Windows 7 можна встановити на смартфон

11 июля 2015
3253 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9587.jpg

Ентузіасту з форуму XDA вдалося запустити Windows 7 на Asus ZenFone 2, який спочатку працює під управлінням Android. До цього експерименту його підштовхнуло те, що він володіє смартфоном з процесором x86-Intel всередині, а адже схожі встановлені в комп'ютерах.

В основі процедури запуску Windows 7 на ZenFone 2 лежить очевидна ідея використання віртуальної машини і емулятора. Однак процес здається простим лише на словах, в реальності ж будуть потрібні теоретичні знання та підготовка самого смартфона.

До неї входить розблокування завантажувача та отримання прав суперкористувача, не обійшлося і без установки ядра, що підтримує віртуалізацію. Ще однією необхідною умовою установки Windows 7 на смартфон є наявність карти пам'яті великого розміру, все ж настільна ОС займає чимало місця на носії.

Як стверджує сам експериментатор, який так і не добився швидкості роботи системи, яка його влаштовує, на ZenFone 2 можна встановити і більш свіжі версії ОС Windows. Смартфон в даному випадку виступає в ролі звичайного комп'ютера, тому ніяких додаткових обмежень не вводиться.

Повну покрокову інструкцію по установці бажаючі повторити процес можуть почитати в окремій гілці форуму XDA. Однак вони повинні пам'ятати, що експерименти подібного плану здатні завдати непоправної шкоди смартфону.

Похожие статьи:

Новости КиеваКличко проведе Економічний форум, щоб показати Київ світу

Новости ОбществаВ Одессе начался форум "Евромайданов"

Новости ОбществаХарків готується до першого Всеукраїнського форуму Євромайданів

Новости КиеваУ Києві 1 лютого відбудеться Форум Євромайданів України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети