Windows 7 можна встановити на смартфон

11 июля 2015
1988 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9587.jpg

Ентузіасту з форуму XDA вдалося запустити Windows 7 на Asus ZenFone 2, який спочатку працює під управлінням Android. До цього експерименту його підштовхнуло те, що він володіє смартфоном з процесором x86-Intel всередині, а адже схожі встановлені в комп'ютерах.

В основі процедури запуску Windows 7 на ZenFone 2 лежить очевидна ідея використання віртуальної машини і емулятора. Однак процес здається простим лише на словах, в реальності ж будуть потрібні теоретичні знання та підготовка самого смартфона.

До неї входить розблокування завантажувача та отримання прав суперкористувача, не обійшлося і без установки ядра, що підтримує віртуалізацію. Ще однією необхідною умовою установки Windows 7 на смартфон є наявність карти пам'яті великого розміру, все ж настільна ОС займає чимало місця на носії.

Як стверджує сам експериментатор, який так і не добився швидкості роботи системи, яка його влаштовує, на ZenFone 2 можна встановити і більш свіжі версії ОС Windows. Смартфон в даному випадку виступає в ролі звичайного комп'ютера, тому ніяких додаткових обмежень не вводиться.

Повну покрокову інструкцію по установці бажаючі повторити процес можуть почитати в окремій гілці форуму XDA. Однак вони повинні пам'ятати, що експерименти подібного плану здатні завдати непоправної шкоди смартфону.

Похожие статьи:

Новости ІТ-технологииВ Харькове сегодня начнется всеукраинский форум Евромайданов

Новости КиеваКличко проведе Економічний форум, щоб показати Київ світу

Новости ОбществаХарків готується до першого Всеукраїнського форуму Євромайданів

Новости ОбществаВ Одессе начался форум "Евромайданов"

Новости КиеваУ Києві 1 лютого відбудеться Форум Євромайданів України

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети