YouTube нарешті випустив свій відеоредактор

27 июля 2015
2602 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9836.jpg

Додаток YouTube для Android отримав велике оновлення, яке принесло з собою масу корисних нововведень. Одне з найважливіших — вбудований відеоредактор. Дана опція дозволить креативно налаштованому користувачеві додавати до завантажуваного відео музику з безкоштовної аудіотеки, обрізати непотрібні моменти і додавати візуальні спецефекти на вибір. Серед інших важливих нововведень, які з'явилися в цій версії додатка, слід зазначити зміну дизайну головної сторінки додатки — тепер вона розбита на три вкладки.

На вкладці «Додому» відображаються рекомендовані користувачеві відео, виходячи з його переваг. Закладка «Передплати» акумулює в собі всі відео, на канали з якими підписався користувач. А закладка «Аккаунт» надасть доступ до історії, відео, повідомленнями та плейлистам. Кнопка «Завантажити відео» також знаходиться на вкладці «Аккаунт».

Оновлення для програми YouTube також містить цікавий програмний трюк, пов'язаний з переглядом відео, знятому в портретному відео. Тепер при запуску такого ролика додаток автоматично розтягує картинку рівно до країв екрану, прибираючи чорні смуги.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииFacebook створив власний новинний додаток

IT-ТехнологииТепер стрічку «Facebook» дозволено зачистити від неугодної інформації

IT-ТехнологииЯкий найпопулярніший додаток для прослуховування музики?

IT-ТехнологииЯк скачувати безкоштовно платні додатки в Play Market?

IT-Технологии"ВК" випустив додаток Snapster

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети