YouTube ставить новий рекорд

7 сентября 2015
2055 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10243.jpg

Компанія YouTube продовжує демонструвати потужне зростання в секторі онлайн-відео: згідно з даними статистики, щомісяця на платформі відзначається до 240000000000 переглядів відео. На частку 100 провідних багатоканальних мереж (MCN), які співпрацюють з YouTube, щомісяця припадає понад 100 мільярдів переглядів.

Це ще одне збільшення середньорічних показників, що відображає потужне зростання в секторі онлайн-відео по всьому світу на тлі триваючої нестабільності в секторі традиційних кабельних платформ. У звіті, підготовленому агентством Ампер Аналіз, вказується на те, що 75% цих Всіх MCN-мереж належить великим телевізійним корпораціям.

Серед них — такі компанії, як Disney, Discovery і Dreamworks, яким належать MCN-мережі на платформі YouTube. Компанії Діснея належить Maker Studios — відома мережа, яка володіє найбільшим каналом на YouTube.

Наявність у телекомпаній каналів на YouTube означає, що падіння популярності кабельного телебачення не стане для них занадто грандіозною втратою, особливо, якщо дані телекомпанії продовжать активно інвестувати в YouTube. Компанія Дісней вже вклала 500 мільйонів доларів і, загалом-то, готова продовжувати інвестувати.

Власний канал геймера Фелікса Чельберга приніс в 2015 році дохід у розмірі 7,4 мільйона доларів, що представляє зростання в більш ніж 2,27 мільярда доларів у порівнянні з показниками минулого року. Канал отримує дохід від відео- і банерної реклами, яку YouTube показує на всіх каналах, що дозволяють це робити.

На тлі даного зростання YouTube, компанія Google планує провести ряд масштабних змін, що стосуються способу монетизації ресурсу.

Існують також плани, що передбачають введення підписки для користувачів каналів на YouTube, що дозволяє їм, заплативши певну суму, відключати набридливу рекламу, а також отримати доступ до перегляду додаткових матеріалів, що відображають те, що відбувалося за лаштунками зйомок і т.д. Це не перший випадок спроби платформи запустити платні канали, однак, схоже, це найбільш мудрий спосіб зробити такий крок.

Мабуть, для YouTube ще не настали ті часи, коли можна сміливо говорити про прибутковість служби, навіть незважаючи на всі ці величезні цифри. Вартість використання серверів Google як і раніше велика, і, в чималому ступені, це пов'язано з тією величезною кількістю контенту, який на них щодня завантажується і з них відтворюється.

Частка Платформи YouTube на ринку в даний час зменшується, у міру того, як в конкурентну боротьбу включаються Netflix, Facebook і т.д.

Похожие статьи:

Новости в миреНа Росію впав метеорит(Відео)

ПроисшествияВ Youtube з'явилось відео із пограбуванням КМДА зі зломом

Образование и наукаОпубліковано нове відео стрибка зі стратосфери

IT-ТехнологииУ "ВКонтакте" додана нова функція - автоматичний запуск відео

ПроисшествияУ YouTube з'явилося відео з нічного погрому ресторана "О'Панас"

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети