З 26 червня в Білорусі розпочнеться продаж Iphone

13 июня 2015
2588 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9129.jpg

Раніше Apple офіційно не дозволяла реалізовувати iPhone в Білорусі.

life:) першим з білоруських операторів оголосив про старт офіційних продажів смартфонів Apple з 26 червня. Однак купити iPhone 6 можна буде не тільки у оператора, але і у всіх великих рітейл-мережах країни. Ключову роль у появі офіційних iPhone в Білорусі зіграла компанія ASBIS, яка є єдиним авторизованим дистриб'ютором Applе в Білорусі.

На даний момент life:) не коментує те, яка ціна буде в iPhone 6 і iPhone 6 Plus, і чи будуть вони продаватися в розстрочку. Оператор Velcom не зміг прокоментувати можливий старт продажів смартфонів Apple в своїй мережі, в прес-службі лише зазначили, що вони повідомляють про старт продажів тій чи іншій моделі в день початку продажів, не раніше. У МТС розповіли, що вони вже реалізують iPad, а щодо смартфонів оператор дотримується того, що користується великим попитом.

Раніше Apple офіційно не дозволяла реалізовувати iPhone в Білорусі. Саме тому там офіційно можна придбати всю продукцію Apple, за винятком iPhone (MacBook, iPad і т. д.). У Білорусі раніше сертифікувались і продавалися невеликі партії пристроїв, однак офіційного схвалення з боку американської компанії не було. А з 26 червня Білорусі нарешті дано зелене світло.

Офіційно ввозити «яблучні» смартфони в країну буде єдиний авторизований дистриб'ютор Apple в Білорусі — компанія ASBIS. Apple iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus будуть продаватися не тільки в салонах life:) і фірмовому магазині i-Store, але і в магазинах партнерів ASBIS — «Евросеть», «На зв'язку», «5-й елемент», «Алло», «Електросила», «Корона Техно» та інших.

Очікується, що передзамовлення на смартфони Apple відкриється 21 червня. Тоді ж будуть озвучені роздрібні ціни на смартфони. Крім того, до початку офіційних продажів смартфонів Apple в Білорусі з'являться офіційні гарантійні сервісні центри.

Похожие статьи:

ЭкономикаРосія знизила Білорусі ціну на газ

ОбществоБілорусь проводить військові навчання на кордоні з Україною

Новости БизнесаРосія слідом за Білоруссю заборонила постачання свинини з Луганської області

ОбществоВ Білорусі заборонять ходити в ліс

Новости в миреБілорусь скоротить ввезення картоплі з України... за проханням Росії.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети