За нами слідкують ведмедики

11 июня 2015
2783 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9096.jpg

Корпорація Google у травні цього року запатентувала ідею виробництва плюшевих іграшок, які містять спеціальні сенсори для управління домашніми електронними пристроями. Американське бюро патентів і товарних знаків (USPTO) схвалило ініціативу компанії, проте знайшлися і ті, хто вважає, що її втілення буде черговим кроком до стеження за клієнтами компанії, зазначає Natural News.

Інновацію опрацьовують вчені з підрозділу Google R & D. Плюшеві ведмедики і зайчики від цифрового гіганта зможуть не тільки перемикати ваші комп'ютери і програвачі, але і взаємодіяти з вашими дітьми або іншими людьми, які перебувають з ними в одному просторі.

Однак крім цих корисних функцій, один поворот голови такого ведмедика зафіксує і просканує ваші дії, визначить, в якій локації це відбувається, запише голосові команди і питання, які при ньому прозвучать.

Крім голосових команд, ці іграшки сприймають запити з пристроїв, дані з соцмереж і медіа, що означає, що невинний плюшевий ведмідь може просто організувати спостереження за вашим будинком, і почувши від вас певні ключові слова або фрази, які використовуються і у вищезгаданих запитах, автоматично передати їх в базу зберігання даних Google. А якщо це будуть небезпечні або протизаконні відомості, то навіть затримати вас до прибуття відповідних органів.

Якщо вам складно повірити в це, значить, ви не особливо замислювалися над тим, як ретельно американський уряд відстежує і зберігає інформацію про телефонні дзвінки або листуванні своїх громадян. Daily Mail нагадує, що Google і Facebook не раз дорікали в сприянні американським спецслужбам, однак воно триває, а їх провідні акціонери отримують з цього величезний прибуток.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПерехоплення розмов ФБР за допомогою «Google Maps»

ОбществоГромадянин Китаю "купив" співробітницю держдепартаменту США

Новости в миреВласники «Google» продали «Motorola» китайській «Lenovo»

Новости Бизнеса«Google» и «Apple» возглавили рейтинг самых дорогих компаний мира

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети