​Куди поділася комунальна служба Ужгорода?

3 апреля 2014
5170 просмотров Голосов: 0 Автор:manknteu
article4363.jpg

Не можна сказати, що під час правління Віктора Погорелова в Ужгороді комунальні служби повністю без будь-яких проблем виконували свої обов’язки. По окремих частинах міста вода продовжувала (і навіть на сьогодні це питання не вирішене) прибувати по чітко визначених годинах двічі на день, вивіз сміття теж відбувався зі скандалами жителів міста, а про ремонт доріг взагалі не йшлося.

Окремі депутати, які голосували спільно мером, отримували можливість відремонтувати дах на дитячих садках, чи частину пішохідної зони зробити в межах їх округів, де вони пройшли депутатами, але говорити про системну роботу в напрямку забезпечення міста чистотою і порядком попередня влада так і не приходилося.

Лютий-березень охарактеризувався зміною міського керманича в Ужгороді під час революційних подій. На зміну Комунальнику прийшов його колишній секретар, Віктор Щадей. Сказати, що в справах міста пішло жваве покращення, важко, проте дії влади стали більш прозорими.

Будемо сподіватися, що до справ з добробутом міста справа поки що не дійшла, бо насправді незрозумілим стає явище, коли після зими разом зі снігом сповз і асфальт на дорогах та тротуарах, жителям міста на голову падають цілі глиби з будинків, з водою продовжують бути перебої.

Місто хоче жити по-європейськи. Кажуть, треба змінювати мислення і менталітет. Напевно, це ще не все. Бо люди кожного дня запитують: «А куди поділася комунальна служба»?


Фото кореспондента «7 днів»


Похожие статьи:

Коммунальные предприятияВ Ужгороді стіни будинків обвалюються

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Новости ПолитикиВ Ужгороді спалили машину мера

РелизыКонкурс: Будуємо нову Україну

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk