Коли в Києві включать опалення?

12 октября 2015
3606 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10588.jpg

Прийдешні вибори змусили міську владу включити опалення раніше обіцяного.

Говорили, що процес почнуть з понеділка, але, по факту, вже в суботу з теплими батареями виявилися декілька будинків. У КМДА пояснюють, що першими отримали тепло будинки, які розташовані найближче до магістральних мереж, і це не залежить від району. До кінця тижня, обіцяють у мерії, підключать всіх.

«Три дні — 7, 8 і 9 жовтня в Києві середньодобова температура була нижче +8 градусів. Тому було прийнято рішення терміново включати батареї центрального опалення », — сказала замголова КМДА Юлія Грамотна.

У соцмережах в суботу тепло в будинках стало головною темою для обговорення, люди ділилися враженнями: кому тепло, а хто мерзне. Причому навіть у сусідніх будинках могла бути зовсім різна температура. Наприклад, на бульварі Давидова, 10, були майже гарячі батареї, а в будинку №14 — холодні.

Директор департаменту РКІ КМДА Дмитро Новицький каже, що в тримільйонному місті за день розігнати тепло в усі 11,5 тисячі будинків неможливо.

«У нормальному режимі запуск — 10 днів, в прискореному — 7 днів. Інша справа, що осінь і весна стали значно коротшими: літо і відразу зима, зима і відразу літо. Район або масив — не має ніякого значення при запуску тепла. Все залежить від того, наскільки будинок близько знаходиться до магістральних трубопроводів. Поступово теплоносій наповнює мережі і йде до далеких домівок », — каже Новицький. За його словами, будинки будуть підключати в кілька черг.

«Київенерго» взяло на себе зобов'язання підключити житлові будинки до тепла протягом семи днів, хоча планувалася протягом 10.

«Цілком можливо, що в будинках будуть аварії, адже 60% тепломереж Києва зношені. Ми проінформували всіх людей, розвісивши на всіх будинках оголошення, в яких вказали про старт опалювального сезону і датою для конкретного будинку », — говорить вже грамотна.

Похожие статьи:

Новости КиеваСпівробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ

Здоровье и медицинаЯк вберегтися від спеки і зберегти здоров'я?

Новости УкраиныУкраїнцям можуть знизити тарифи на тепло

Новости о ЗдоровьеТемпература в Україні знижається

Новости ПолитикиЛюдей після сутичок у центрі Києва вивозять у крові і з отруєнням газом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети