Наступного року українці просто відмовляться платити за послуги ЖКГ

10 июня 2015
2805 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9081.jpg

Не всі українці ще відійшли від майбутнього підвищення тарифів на комунальні послуги, як уряд готує народу новий сюрприз.

Згідно з програмою, яка передбачає основні напрями бюджетної політики на 2016 рік, тарифи на оплату послуг ЖКГ будуть підвищуватися і в наступному році.

Як стало відомо, починаючи з наступного року, український уряд планує почати залучення коштів, які посприяють комфортній розробці інноваційних проектів, що дозволяють знизити витрати природного газу.

Також, за деякими даними, в планах у чиновників – розробка альтернативних методів отримання енергії, якими можна буде замінити імпортоване паливо для населення.

Варто відзначити, що уряд все ж планує, починаючи з наступного року, взяти деякі витрати, що стосуються модернізації житла українців, на себе. Однак, як показує практика, сподіватися на це пересічним громадянам все ж не варто. Швидше за все, за все роботи і послуги по утепленню, придбання та встановлення твердопаливних котлів в повному обсязі доведеться взяти на себе населенню.

До речі, якщо поки обладнання будинків лічильниками тепла та газу проводиться на неофіційному рівні і без істотного тиску влади, то незабаром ситуація може докорінно змінитися. І тоді, владу не буде хвилювати, чи вистачає в українській сім'ї коштів на придбання та встановлення лічильника. Хоча, не можна не помітити, що за фактом, така послуга повинна надаватися, якщо не безкоштовно, то зі значною знижкою. Адже, по суті, громадяни є «співвласниками» комунальних підприємств і ті повинні бути зацікавлені в тому, щоб українці користувалися максимально якісними послугами за мінімальну вартість.

Хто не зможе встановити лічильник – платитиме за певним рахунком, а це не так вигідно, як може здатися. За деякими даними, сім'ям без лічильників доведеться щомісяця платити таку суму, на яку вони могли б щодня варити по 100 каструль супу і приймати ванну по 3 рази.

Це наштовхує на думку, чи зможе середньостатистична українська сім'я дозволити собі оплачувати послуги ЖКГ у наступному році, якщо вже зараз у багатьох на оплату тарифів просто не вистачає коштів?

Похожие статьи:

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети