Підприємства теплокомуненерго обладнані

18 декабря 2013
4616 просмотров Голосов: Автор:
article2084.jpg

Станом на 15 грудня підприємств теплокомуненерго на 96% обладнані приладами технологічного обліку відпуску теплової енергії.Про це повідомила начальник Управління комунальної теплоенергетики Мінрегіону України Олена Малежик.

За її словами, не завершено оснащення котелень приладами обліку теплової енергії в АР Крим (94,8%), Донецькій (96,9%), Запорізькій (92,6%) Київській (99,2%), Луганській (95,4%), Одеській (67,2%), Сумській (81,8%) областях та у місті Києві (64,4%).

Водночас, за даними Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Мінрегіону, у багатоквартирних будинках встановлено 35,4 тис. одиниць засобів обліку теплової енергії з регуляторами температури. Необхідно встановити ще 66,7 тис. одиниць.

Як повідомила директор Департаменту Наталія Олійник, Мінрегіоном розроблено проект Закону України «Про комерційний облік теплової енергії, води та водовідведення у сфері комунальних послуг» (зареєстрований у Верховній Раді України від 21.11.2013 № 3670). За її словами, запровадження комерційного обліку теплової енергії та води для усіх категорій споживачів забезпечить раціональне споживання цих ресурсів.

Похожие статьи:

ОбществоЯценюк дал указание проверить все автобусы и грузовики

ЭкономикаРоссийская компания будет платить налоги ЛНР

ЭкономикаЧто нужно знать украинским компаниям при выходе на европейский рынок

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Коммунальные предприятияПроблема реформ у комунальній сфері. ОСББ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk