Припинення Угорщиною реверсу газу в Україну на Годиннику прозріння

28 сентября 2014
6026 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article5665.jpg

Припинення Угорщиною реверсу газу в Україну на Годиннику прозріння.

В електронній газеті te.20minut.ua, 25 вересня 2014 року о 14 годині 25 хвилин, я, пророк Мирослав Копак опублікував статтю під назвою:«Тернополю не підходить30%зменшення поставок газу». Щодо моїх пропозицій висвітлених у статті, то вони були такими: «Ось мої пропозиції.

Зараз, чогось кардинального зробити так, щоб вовк був ситий і вівці цілі неможливо, із-за втраченого часу. До початку опалювального сезону залишилися лічені дні. Деякі журналісти розповсюджують прибалтійський приклад виходу із ситуації – краще ми будемо мерзнути, протебудем незалежні. Це найбільш простий, але неприйнятний шлях.

Нам потрібен план. Зверхники міста його давно мали розробити та зреалізувати. Але ще не пізно. Можна встигнути зробити.

Такий план доцільно розробити в межах області. Тоді можна зекономити не те що 30% газу, а можливо і більше.

Що я маю на увазі.

Рішення це вкрай непопулярне, але в умовах енергетичного колапсу та війни єдино прийнятне.

В населених пунктах, включаючи приватний сектор Тернополя, там де в житлових приміщеннях є димоходи, або де можливо їх встановити, дати людям час, принаймні місяць, щоб вони зробили відповідні роботи та запаслися твердими видами палива. Після цього терміну, здійснити непопулярну річ — газовий вентиль закрити. Влада повинна взяти контроль за цінами на альтернативні види палива, бо в умовах колапсу завжди знайдуться ділки, котрі три шкури готові здерти на народній біді.

Мешканцям багатоповерхівок, у котрих не можливо встановити опалювальні пристрої на тверді види палива не потрібно розслаблюватися.

Ніхто вам гарантії не дає, що опалення буде взимку. Навіть у разі перебоїв у тепло забезпеченні при сильних морозах, водяна система опалення та водо забезпечення і каналізація вийдуть із ладу. Тоді житла у багатоповерхівках стануть непридатними для проживання.

Тому потрібно, тим, хто має дачні будиночки, встановити там опалювальні прилади та запастися паливом на зиму.

Звісно, захоплення ці пропозиції не викличуть. Але, це єдиний варіант того, що миреально можемо зробити у такій складній ситуації.»

І ось серед коментаторів, один із читачів написав «Брєд))))».

Що ж відповісти такому дописувачу?

Буквально хвилина уваги і мій погляд падає на числа публікації. Дивним чиномрозміщення чисел, навіть, після другої миті моєї уваги, на годині та хвилині, що трактується таким чином.

Сума чисел від 25 дає сім. Сума чисел 2014 року дає теж сім. Дві сімки у сумі складають 14-ту годину. Сума від 25 хвилин дає одну сімку.

Число сім освячене з початку Біблії, а Матір Божа показує на раніше мною описуваномуГодиннику прозріння, що поряд із Співочим полем, Своєю тінью вказані мною числа. Таким чином, Пречиста підтверджує мої застереження, висловлені у статті.

Зауважте, я не маю жодного впливу та відношення до газових кранів та угорської газової компанії.

Але, частина мого передбачення у статті ужев четвер ввечері справдилася.

25 вересня о 17-55 за київським часом український оператор газо-транспортної системи «Укртрансгаз» отримав електронною поштою від угорського оператора ГТСFGSZ повідомлення про припинення подачі газу з 19:00 з технічних причин «до подальшого повідомлення».

Зверніть увагу на 19-ту годину. Це сьома година вечора. А написано це – 28-го вересня, що є 4 рази по сім.

Не бійтеся. Прийдіть до годинника. Не під залізобетонними склепіннями Церков, а тут, просто неба, Богородиця побачить вас, застережить тіню Свого Покрову вашіхибні думки та рішення, попередить від напасті. Вона чекає на вас, як рідна мати. Заради вашого прозріння, Пречиста завжди рада приймати вас безкоштовно та цілодобово.

Благословення Господнє на Вас. Амінь!

Пророк: Мирослав Копак

28.09.2014 року

Похожие статьи:

Политические статьиДень незалежності на годиннику прозріння.

Политические статьиЖовтневий Богородичний тест на прозріння

Новости Украины​Україна імпортувала через Польщу 4 млн кубометрів газу за один день

Политические статьиПутінська тінь сьомого жовтня у Тернополі

Новости УкраиныУкраїна готується отримувати газ через Молдову і Румунію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk