Термін перевірки квартирних лічильників води продовжено до 1 березня

5 января 2015
5937 просмотров Голосов: 0 Автор:Слава
article6599.jpg

В Києві продовжать термін повірки квартирних лічильників води до 1 березня 2015 року. Про це домовились міська влада з «АК «Київводоканал» та ПАТ «Київенерго», сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомили «Україні Комунальній» у прес-службі відомства.

Зокрема, в разі не проведення перевірки квартирних обліків води, нарахування плати споживачам за послуги водопостачання буде здійснюватись за показаннями будинкових лічильників води.

«Враховуючи велику кількість споживачів, для яких з'явилася необхідність здійснити перевірку або встановлення нового приладу обліку, прийнято рішення перенести кінцевий термін з 1 січня на 1 березня 2015 року. Ми прагнемо уникнути будь-яких черг та незручностей, які виникають під час масових звернень до установи і організації, що займаються перевіркою», — повідомив заступник голови КМДА.

За словами чиновника, такі міри дозволить уникнути випадків некоректних нарахувань оплати за послуги водопостачання в майбутньому.

«Для квартирних засобів обліку води міжперевірочний інтервал складає 3 або 4 роки, залежно від типу лічильника. Але на практиці доведено, що вже після шести років експлуатації прилад обліку не проходить перевірку, що також необхідно враховувати мешканцям», — зазначив пан Паттелєєв.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві влада обіцяє до кінця року встановити близько 500 одиниць теплових лічильників у житлових будинках. Це допоможе жителям міста зекономити до 30% коштів за опалення.

Похожие статьи:

ПроисшествияБійці Національної гвардії виявили понад 1 млн грн

Новости ЭкономикиНацбанк почав масштабну перевірку: зарплати, готівкові кошти, рахунки пенсіонерів

ПроисшествияВолодимир Зеленський поставив новому уряду завдання - перевірити житловий фонд по всій країні

IT-ТехнологииЯк перевірити якість бензину?

Автомобильные новостиПрямі перевірки поліцією полісу страхування автомобіля - незаконні. Судові рішенння

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk